Líčení podle Kim Kardashian krok za krokem

Reality star Kim Kardashian si získala celosvětovou popularitu mnohým. Nechme teď stranou její excesy ze soukromého života, podívejme se podrobněji na její make-up. Ten mají na svědomí ti nejlepší vizážisti a vypadat jako Kim pak chce spousta žen.

Příprava pleti

Jak říkají odborníci, "pleťovka" je základ. To samozřejmě Kim a hlavně její tým ví, a tak nenechávají nic náhodě. Pleť musí být absolutně sjednocená, žádná nedokonalost nesmí kazit celkový bezchybný dojem. Vizážista nejdříve na kvalitní kosmetikou ošetřenou pleť nanese podkladovou bázi, která ji barevně sjednotí a zamaskuje některé nedostatky, jako jsou rozšířené póry, drobné vrásky, žilky, a naopak ji může rozzářit nebo třeba zmatnit...  Poté je již možno aplikovat samotný krycí make-up. Ten je nutno do pleti zapracovat tak, aby s ní splynul. To se provádí nejčastěji štětcem, který má husté a kratší štětiny (bývá označován jako foundation brush), nebo v současnosti tolik populárními pěnovými houbičkami.

Artistry Exact Fit - podkladová báze

Podkladová báze pod make-up je navržena pro kultivovanou, dokonalou pleť, která má rovnoměrný tón a bezchybný vzhled. Pleť je po použití svěží a hydratovaná. Díky čirému, lehkému složení lze nosit samostatně nebo pod make-up, jehož trvanlivost prodlužuje.

 

Artistry Exact Fit - dlouhotrvající make-up
Tento make-up odolává teplu i vlhkosti, zakrývá nedostatky a posiluje přirozenou zářivost pleti. Speciální ARTISTRY EXACT FIT směs tahitských perel a optických krystalků zajišťuje dokonalé krytí po celý den a díky exkluzivní ARTISTRY™ technologii uzamknutí barvy drží každý pigment na svém místě.

Škála 9 odstínů zajišťuje dokonalý soulad pro všechny typy pleti. www.artistry.cz

Klikněte na šipku vpravo dole a dostanete se na další bod postupu líčení ve stylu Kim Kardashian!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky