Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Líčení podle Kim Kardashian krok za krokem

Reality star Kim Kardashian si získala celosvětovou popularitu mnohým. Nechme teď stranou její excesy ze soukromého života, podívejme se podrobněji na její make-up. Ten mají na svědomí ti nejlepší vizážisti a vypadat jako Kim pak chce spousta žen.

Příprava pleti

Jak říkají odborníci, "pleťovka" je základ. To samozřejmě Kim a hlavně její tým ví, a tak nenechávají nic náhodě. Pleť musí být absolutně sjednocená, žádná nedokonalost nesmí kazit celkový bezchybný dojem. Vizážista nejdříve na kvalitní kosmetikou ošetřenou pleť nanese podkladovou bázi, která ji barevně sjednotí a zamaskuje některé nedostatky, jako jsou rozšířené póry, drobné vrásky, žilky, a naopak ji může rozzářit nebo třeba zmatnit...  Poté je již možno aplikovat samotný krycí make-up. Ten je nutno do pleti zapracovat tak, aby s ní splynul. To se provádí nejčastěji štětcem, který má husté a kratší štětiny (bývá označován jako foundation brush), nebo v současnosti tolik populárními pěnovými houbičkami.

Artistry Exact Fit - podkladová báze

Podkladová báze pod make-up je navržena pro kultivovanou, dokonalou pleť, která má rovnoměrný tón a bezchybný vzhled. Pleť je po použití svěží a hydratovaná. Díky čirému, lehkému složení lze nosit samostatně nebo pod make-up, jehož trvanlivost prodlužuje.

 

Artistry Exact Fit - dlouhotrvající make-up
Tento make-up odolává teplu i vlhkosti, zakrývá nedostatky a posiluje přirozenou zářivost pleti. Speciální ARTISTRY EXACT FIT směs tahitských perel a optických krystalků zajišťuje dokonalé krytí po celý den a díky exkluzivní ARTISTRY™ technologii uzamknutí barvy drží každý pigment na svém místě.

Škála 9 odstínů zajišťuje dokonalý soulad pro všechny typy pleti. www.artistry.cz

Klikněte na šipku vpravo dole a dostanete se na další bod postupu líčení ve stylu Kim Kardashian!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky