Fytofontana stem cells Botu Intense - sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky, 439 Kč

Jana, 65 let

Přípravek s intenzivním protivráskovým účinkem cíleně působí na ošetření výrazných a hlubokých vrásek. Speciální dávkovací pero umožňuje maximální přesnost aplikace.

Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů, a tím snižují výskyt mimických vrásek. Toto intenzivní sérum proti vráskám je obohacené o šest dalších peptidů a tvoří nejsilnější kombinaci řady Fytofontana Stem Cells proti vráskám.

Vzhled balení: Líbí se mi, jen text je hůře čitelný - podklad stříbrný a text je černě. Balení je ale praktické, jedná se o pero - používání podobné jako u pomády na rty - otáčím dole, abych ho vytlačila nahoře ven.

Vůně: velmi slabá, příjemná (neruší)

Konzistence: Jedná se o průhledný krém na gelové bázi.

Aplikace: Snadná a velmi dobře se roztírá.

Vstřebávání séra: Vstřebání chvíli trvá, ale poté je to beze zbytku.

Pocit po nanesení: bez problémů

Reakce pleti: bez reakce

"Rozuměl" si produkt s make-upem? Nebyl problém se po nanesení krému nalíčit?
Dávala jsem si ho na noc, tudíž nebyl problém.

Splnilo používání séra požadavky?
Ano, vrásky jsou méně patrné.

Máte pocit, že sérum "něco dělalo"?
Ano, je velmi příjemný a pleť je po něm "spokojená".

Doporučila byste jej?
Ano, opět kvůli tomu, že není parfémovaný a aplikace je velmi snadná a přesná (cílená).

Olay Regenerist Luminous Skin Tone Perfecting Serum, 350 Kč

Viola, 49 let

Vysoce koncentrované sérum pro viditelně světlejší pleť již za 4 týdny. Regenerace a obnova pleti, navíc zářivě a mladistvě vypadající pleti. Sérum redukuje výskyt pigmentových skvrn, které se objevují ve vyšším věku. Projasňuje a vyhlazuje plus hydratuje, zpevňuje a vypíná pleť. Rychle proniká až do hlubokých vrstev kůže, kterou vyživuje a regeneruje. Výsledky jsou viditelné už po dvou týdnech a už po první aplikaci séra je pleť osvěžená a příjemná na dotek.

Vzhled balení: Moc hezké balení, zřejmě tvrdý plast. Praktické kapátko nasaje dostatečné množství produktu. Stačí pár kapek na celý obličej, krk i dekolt.

Vůně: Vůně je to první, co mne na produktu zaujalo, je jemná a příjemná, dokonce bych řekla až luxusní.

Pocit po aplikaci: Velmi příjemný pocit, rozhodně jsem nezaznamenala žádné podráždění.

Reakce pleti: bez reakce

Splnilo používání produktu vaše požadavky?
Ano, ženy v mém věku by měly toužit po projasnění pleti, to jí totiž dodá mladistvý vzhled. Sérum, které jsem testovala, mou pleť krásně prozářilo, opravdu jsem pozorovala, že vypadám den ode dne lépe.

Nanesení make-upu po aplikaci séra bylo:
Sérum jsem nanášela dvakrát denně. Mám suchou pokožku, vždy jsem aplikovala po zaschnutí ještě denní, respektive noční krém. V souvislosti s make-upem jsem nezaznamenala žádnou nežádoucí reakci.

Jste s výsledkem testování produktu spokojená?
Nadmíru.

Doporučila byste jej?
Ano, a to ženám středního až zralého věku.

Bioderma Hydrabio Sérum, 410 Kč

Martina, 35 let

Každodenní stres, chladné počasí, znečištěné ovzduší a další faktory narušují buněčnou aktivitu pokožky. Výsledkem je dehydratovaná, napnutá pokožka bez jasu. Aquagenium®, patent vyvinutý ve výzkumných laboratořích BIODERMA, obsažený v Hydrabio Sérum, napomáhá pokožce aktivovat její přirozené hydratační schopnosti tím, že stimuluje produkci aquaporinů (vodních kanálků v kůži) a napomáhá udržovat vlhkost, která je nezbytná pro rovnováhu pokožky.

Po vyčištění tváře, očí a krku Hydrabio Čisticím mlékem nebo zvlhčující pleťovou vodou Hydrabio H2O, ráno a/anebo večer naneste na tyto partie Bioderma Hydrabio Sérum.

Vzhled balení: Balení se mi líbí. Oceňuji barevné rozdělení jednotlivých řad, které Bioderma nabízí. Snadno se tak v tom množství produktu orientuje.

Vůně: slabá, příjemná

Pocit po aplikaci: Chladivý pocit, který mi byl velmi příjemný. Pleť jsem měla prakticky okamžitě jemnou, příjemnou na dotek.

Reakce pleti: Bez reakce, a to i přesto, že mívám na kosmetické produkci reakci poměrně často.

Splnilo používání produktu vaše požadavky?
Určitě! Mám suchou pleť, pracuji v klimatizované místnosti bez možnosti otevření oken. Pleť tedy trpí a je potřeba ji řádně hydratovat. To, myslím, sérum zvládlo na jedničku.

Nanesení make-upu po aplikaci séra bylo:
Make-upy často střídám podle nálady, přesto ani jeden na sérum nijak nereagoval. Všechny bylo možné do pleti bez problémů zapracovat.

Jste s výsledkem testování produktu spokojená?
Ano, nenastala žádná reakce, pleť mám lépe hydratovanou a jemnou.

Doporučila byste jej?
Ano, a to všem typům pleti. Podle mne sérum bude dělat dobře suché i mastné pleti.

Yves Rocher Sérum Végétal, 339 Kč

Lucie, 35 let

Rozjasňující sérum proti vráskám, které pomocí koncentrované péče navrátí pleti původní jas. Vrásky se každým dnem zdají menší. Již po měsíci používání pleť získá zpět svůj jas. Výtažek z kosmatce krystalového, jemuž se říká také rostlina života, v pleti stimuluje tvorbu proteinu mTOR*, který obnovuje buněčné mechanismy působící v boji proti tvorbě vrásek. Pro výraznější jas pleti výrobek dále obsahuje rýžový výtažek, který spouští okysličování buněk.

Kosmatec krystalový pěstovaný ve Francii, konkrétně v La Gacilly, srdci botanického výzkumu značky. Složení obsahuje více než 88 % složek přírodního původu. Flakon je vyroben z recyklovatelného skla, obalový karton pochází z plánované výsadby lesů. Bez barviv, minerálních olejů či parabenů.

Vzhled balení: K balení nemám žádnou připomínku. Vypadá dobře a je i praktické.

Vůně: Velmi příjemná jemná květinová vůně.

Pocit po aplikaci: Jedná se o tekutý gelík, který se velmi snadno roztírá po pleti a krásně se do ní během pár minut vsakuje.

Reakce pleti: Žádná reakce pleti u mne naštěstí nenastala.

Splnilo používání produktu vaše požadavky?
Určitě! V kombinaci s denním a nočním krémem téže značky jsem dodala pleti, myslím, maximum a bylo to znát.

Nanesení make-upu po aplikaci krému bylo: bez problémů

Jste s výsledkem testování produktu spokojená?
Určitě! Produkty Yves Rocher se staly mými oblíbenými stálicemi.

Doporučila byste jej?
Nerada cokoliv doporučuju. To, co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat nikomu dalšímu... Tady bych se ale přiklonila k tomu, že produkt by mohl vyhovovat širokému spektru.

ARTISTRY essentials Alfa hydroxy sérum plus, 1 155 Kč

Markéta, 33 let

Artistry Alfa hydroxy sérum plus je průsvitný hydratační přípravek bez obsahu oleje, který je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje alfa hydroxy kyseliny, které urychlují přirozený proces odlupování pokožky. Dále je v přípravku obsažen výtažek z ovesných vloček, který podporuje jemnost pleti. Ošetřená pleť má lepší texturu a působí jednotným dojmem. Během 12 týdnů dokáže zjemnit pleť o více než 60 %.

Vzhled balení: Luxusní vzhled balení mne zaujal na první pohled. Rozhodně se lahvička vyjímala na mém kosmetickém stolku.

Vůně: Slabá, mně nevadila.

Konzistence: Jedná se o průhledný gel, který je spíše tekutý. Dobře se mi tak roztíral a snadno se do pleti vsakoval.

Pocit po aplikaci: bez problémů

Reakce pleti: bez reakce

Splnilo používání produktu vaše požadavky?
Mám pórovitou, na dotek hrubší pleť. Od séra jsem nečekala zázraky, přesto mne výsledek testování nadmíru překvapil. Pleť mám nyní snad lepší, než když mi bylo dvacet. Je hladká, hebká na dotek.

Nanesení make-upu po aplikaci krému bylo:
Používám jen lehké BB krémy, které mám pocit, že tak neupozorňují na mou nedokonalou pleť. S aplikací na sérum nebyl problém. Počkala jsem, až se sérum vsákne (mezitím jsem třeba udělala dětem snídani) a hned poté aplikovala BB krém, žádný další krém jsem nepoužívala, přesto to pleti stačilo.

Jste s výsledkem testování produktu spokojená?
Rozhodně! Musím si teď častěji sahat na pleť, abych se přesvědčila o tom, že je stále krásně hebká.

Doporučila byste jej?
Doporučila všema deseti. :-)

Fytofontana stem cells DNA Revital Serum - Sérum s kmenovými buňkami na obnovu a revitalizaci DNA, 1 299 Kč

Jana, 65 let

Sérum s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA má intenzivní DNA regenerační účinek a chrání proti příznakům stárnutí pokožky. Vhodný pro unavenou a vnějšími vlivy poškozenou pokožku. Testy DNA Revital dokazují, že omlazuje buněčnou strukturu o 10 let, Hexapeptide-37 už po 8 hodinách zlepšil hydrataci pokožky o 107,6 %.

Aktivní látky:
TrioStem3 Complex, DNA Revital - regeneruje DNA a omlazuje o 10 let. Peptidy, Acetyl-hexapeptid, Heptapeptid, Pentapeptid - zmírňují svalové kontrakce, redukují mimické vrásky. Tripeptid-10Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt - zlepšují strukturu kolagenových vláken a podporují produkci kolagenových i elastinových vláken. Hydrolyzovaný pšeničný a hydrolyzovaný sójový protein. Hexypeptide-37 - hydratuje, podporuje produkci těch bílkovin, které jsou nezbytné pro přepravu vody z buňky do buňky. Kyselina hyaluronová v lipozomové formě - váže vodu, udržuje přirozenou vlhkost a zvyšuje vláčnost pokožky.

Vzhled balení: Líbí se mi, i když si musím dávat pozor, abych nezaměnila s jiným produktem téže značky. Na obalu je zlatý tisk na zlatém podkladu - hůře se čte. Praktická pumpička dobře funguje a dávkuje.

Vůně: velmi slabá, příjemná (neruší)

Konzistence: Nejde o krém, jde o bázi gelu, který je tekutý.

Aplikace: Velmi snadná a díky gelové bázi se rychle a dobře roztírá.

Vstřebávání séra: Vstřebá se beze zbytku, ale chvíli, cca půl hodiny, je krém na pleti patrný.

Pocit po nanesení: bez problémů

Reakce pleti: bez reakce

"Rozuměl" si produkt s make-upem? Nebyl problém se po nanesení nalíčit?
Nedoporučovala bych na něj dávat ihned make-up. Určitě je dobré počkat, dokud se sérum nevstřebá, aby se make-up nerozmazával.

Splnilo používání séra požadavky?
Ano, na můj typ pleti je ideální. Nevadí mi, nemám po něm problémy.

Mohlo by vás také zajímat: Velký test: Micelární vody by měly pleť vyčistit, zklidnit, hydratovat... Skutečně? nebo Velký test: Noční péče vám ubere několik let!