Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Záhadná smrt Kasii Lenhardt: Sebevražda týden po rozchodu s Boatengem

Fotbalista Jerome Boateng a jeho partnerka Kasia Lenhardt
Fotbalista Jerome Boateng a jeho partnerka Kasia Lenhardt
Zdroj: Profimedia

Fotbalista Jerome Boateng je v šoku. Před týdnem se rozešel se svou partnerkou Kasiou Lenhardt, pár dní po veřejném oznámení páru ale byla modelka nalezena ve svém bytě bez známek života.

Vztah Jeroma Boatenga a Kasii Lenhardt trval necelý rok a půl, rozhodně však nešlo o klidné soužití. Když se dvojice seznámila, fotbalista byl zadaný a měl dvě děti.

Právě Kasia měla být tou, která zapříčinila rozpad Boatengova vztahu s Rebeccou Silverou. Sportovec navíc přiznal, že ho polská modelka dokonce vydírala.

Stejně tak Silvera nemohla své sokyni přijít na jméno a dávala jí za vinu Boatengův odchod od rodiny. „Kasia mi zničila rodinu, nenechám ji zničit i Jeroma. Nedovolím jí, aby si hrála na oběť, způsobila nám už dost škod,“ nenechala podle DailyMail.co.uk na milence svého muže nit suchou.

K rozchodu Boatenga a Lenhardt došlo teprve před týdnem, na důvodech odloučení se ale pár rozhodně neshodoval, každý měl zcela odlišnou verzi příběhu.

Kasia Lenhardt byla do Jeroma Boatenga po uši zamilovaná, dokonce si nechala na tělo vytetovat jeho jméno.

Modelka ale po rozchodu přiznala, že vztah s fotbalistou byl plný lží, a měl ji dokonce pravidelně podvádět. 

Lenhardt měla z předchozího vztahu pětiletého syna Noaha, ani ten však pro ni nebyl dostatečnou motivací, aby zůstala na tomto světě. Když berlínští policisté dorazili v úterý do bytu modelky, bohužel už nejevila žádné známky života.

„Včera (v úterý) došlo kolem osmé hodiny večer v Charlottenburgu k policejní akci. Šlo o podezření, že by mohlo jít o sebevraždu. V domě byla nalezena osoba bez známek života. Nejsou žádné důkazy o zapojení další strany,“ uvedl podle Lbc.co.uk mluvčí berlínské policie.

Za jakých okolností Kasia Lenhardt zemřela, je zatím nejasné, kvůli vyšetřování nechtějí policisté prozrazovat detaily…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky