Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na hrobu Karla Gotta leželo tajné psaní od dítěte, na dopis nikdo nesáhl

Gott Hrobka
Gott Hrobka
Zdroj: Profimedia
Gott Hrobka

Nejen davy fanoušků, ale i celá rodina truchlí po zesnulém Karlu Gottovi, který už na svět kouká z nebe a jistě se těší pohledem na svůj hrob. Proč? Denně ho navštěvují desítky lidí a zapalují za něj svíčky. Dárků má kolem svého místa odpočinku požehnaně, lidé mu tam nechávají i dopisy na rozloučenou. Jeden z nich byl speciální. 

„Ještě jednou děkuji vám všem, kteří jste naší rodině vyjadřovali a stále vyjadřujete slova podpory a útěchy. Děkuji za všechny emaily, zprávy, dopisy, kondolenční knihy, andílky i dárky. Velmi si vašich laskavých slov vážím, jsou pohlazením pro naše bolavá srdce,“ píše Ivana Gottová na oficiálních stránkách Mistra.

Na hrobu se našel dopis

Svíček lidé u hrobu Karla Gotta zapalují tolik, že způsobily dokonce požár. O trávě zalité voskem ani nemluvě. Jistě, chtějí dát najevo úctu ke zpěvákovi, ale méně je někdy více. Příklad by si měli vzít z dítěte, které zanechalo na hrobě psaní.

Podle webu eXtra.cz bylo na dopise napsáno „Dopis pro Karla Gotta a celou jeho rodinu od jeho příznivce.“ Jednalo se o dětský rukopis, což je o to dojemnější. Karel měl prostě fanoušky všech věkových kategorií.

Miláček národa

Všichni, kdo dopis zahlédli, měli určitě tendenci ho otevřít, ale nikdo to naštěstí neudělal. Dá se předpokládat, že půjde o slova, která celá rodina uvítá. Konec konců, dopisů dostává Ivana velmi mnoho a jistě se je snaží číst.

Lidé si teď pouští Karla Gotta více než kdy dřív. Pro mnohé jako by byl člen rodiny, který u nich každý den od rána zpívá. Na Gotta zkrátka nikdo nezapomene, jelikož jiný „pan zpěvák“ u nás nikdy nebyl a velmi pravděpodobně už nebude.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky