Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Naplní se slova Karla Gotta o budoucnosti Charlotte? Vše je na dobré cestě

Charlotte se svými rodiči
Charlotte se svými rodiči
Zdroj: Profimedia
Charlotte se svými rodiči

Charlotte Gottová nedávno oslavila čtrnácté narozeniny, již v tak útlém věku má však za sebou velké zkušenosti v pěvecké branži! Talent bezesporu zdědila po svém otci, co si ale Karel Gott pro svou dceru přál?

Karel Gott nebyl pro své dvě první dcery zrovna ideálním otcem, o to více se však snažil napravit chyby z mládí v manželství s Ivanou Gottovou, kde se oběma holčičkám Charlotte a Nelly věnoval úplně od malička.

Obě mladší dcery zpěváka zdědily nadání na muziku a se Charlotte stihl Gott před smrtí natočit dojemný duet Srdce nehasnou, který má k dnešnímu dni neuvěřitelných 42 milionů zhlédnutí.

Zlatý Slavík byl na své potomky náležitě hrdý a dával to najevo i v rozhovorech. V jednom takovém prozradil, jakou by si pro Charlotte představoval budoucnost.

Karel Gott věděl, že neuvidí své mladší dcery dospívat

Karel Gott si rodičovskou roli začal užívat až ve svém jediném manželství s Ivanou Gottovou, věděl ale, že jeho štěstí jednou ukončí obrovský věkový rozdíl mezi ním a jeho milovanou ženou.

Zpěvák tušil, že své dvě mladší dcery neuvidí vyrůstat a to ho velmi trápilo. "Neměl jsem tak dlouho čekat, velmi bych si přál je odvést k oltáři," litoval kdysi.

Na svou smrt ale připravoval Gott nejen veřejnost, ale i své holčičky, text písně Srdce nehasnou byl jasným poselstvím. Do kariéry zpěvačky ale zlatý Slavík Charlotte nikdy netlačil, měl však jedno přání.

Znamenaly pro Gotta vše...

"Já do toho Charlottce nemluvím, ale doufám, že bude dělat hlavně to, co ji baví, v čem najde náplň svého života. Talent na zpěv má, což je očividně a slyšitelně naprosto jasné. Opravdu s ničím nemá problémy, do studia přijde připravená a naprosto suverénně odzpívá. Je na dobré cestě," chlubil se Karel Gott před časem svou dcerou.

Jakou cestou se nakonec Charlotte Gottová vydá, je zatím ve hvězdách...

Od pohřbu otce drží totiž vdova Ivana Gottová nad svými dětmi ochranou ruku a od médií se vzdaluje na míle daleko! Zda se tedy zpěvákovi dcery nakonec potatí, nebo půjdou zcela jiným směrem, bude záležet jen na jejich rozhodnutí.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky