Už jste viděli novou reklamu společnosti Scotts & Miracle-Gro, která se specializuje na zahradu a zahradnické potřeby? Pokud ne, tak byste to měli napravit. Uvidíte v ní totiž legendárního herce a tanečníka Johna Travoltu, který se svou dvacetiletou dcerou Ellou vystřihne taneček z Pomády.

Reklama měla obrovský úspěch a vysílala se i před americkým Super Bowlem. Nikdo nevěřil vlastním očím, jak je šestašedesátiletý herec ve formě a co ještě zvládne. Tanec, který kdysi vystřihl v Pomádě s herečkou Olivií Newton-John, totiž zvládl stejně skvěle jako tenkrát.

Tanec jako před lety v Pomádě

Před tanečkem si dvojice zahraje v reklamě krátkou scénku, kde dcera naviguje svého stárnoucího otce, jak zapnout nahrávání na mobilu. Nakonec se jí to podaří a show může začít.

V reklamě si zahraje také podnikatelka Martha Stewart, která je z Travoltova tance doslova u vytržení, a také herec Leslie David Baker, kterého můžete znát z amerického seriálu Kancl. Dále tam můžete vidět automobilového závodníka Kyla Busche.

Travolta miloval tanec už od dětství. V šestnácti opustil školu a začal hrát a tančit na vlastní pěst. Nakonec se mu tento tah vyplatil a on získal roku 1977 roli v muzikálu Horečka sobotní noci.

Hvězda z filmu Pulp Fiction navštívila i Prahu

Zlom ale přišel až s Pomádou, která herce vynesla na pomyslný trůn. Pak přišel útlum, který zvrátil až režisér Quentin Tarantino, který udělal z herce opět hvězdu. Stačí si vzpomenout na legendární film Pulp Fiction.

Travolta neměl poslední dobou štěstí, loni mu zemřela manželka a matka jeho tří dětí, herečka Kelly Preston. Ta prohrála těžký souboj s rakovinou prsu. Pár se seznámil roku 1988 při natáčení filmu The Experts, kde se do sebe zamilovali. I poté se společně několikrát objevili před kamerou.

Travolta se netají tím, že stejně jako Tom Cruise i on propadl scientologické církvi. Roku 2013 se s ním mohli vidět i čeští diváci. Herec dorazil na filmový festival do Karlových Varů, kde se stal miláčkem davů a jedním z nejpříjemnějších hostů, které tento festival kdy přivítal. I herec byl z Česka a hlavně pak Prahy absolutně nadšený.

Na to, jak vypadají herci z Pomády dnes, se podívejte do galerie.