Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jsem nervózní a smutná, říká Ilona Csáková: Vládní nařízení jí zkazilo plány

Ilona Csáková
Ilona Csáková
Zdroj: profimedia
Ilona Csáková

Patří mezi nejznámější české zpěvačky a padesátku na krku by jí věřil málokdo. Ilona Csáková začal svou kariéru už v sedmnácti letech a od té doby ušla obrovský kus cesty. Ke svým narozeninám nadělila fanouškům zbrusu nové album!

Ilona Csáková se narodila 1. října 1970 v Chebu. Od dětství vystupovala s dětským sborem a učila se hrát na kytaru. Svět hudby ji zkrátka přitahoval vždy. V roce 1987 se stala členkou kapely Laura a její tygři, kterou o pět let později z vlastní vůle opustila. 

Rok 1993 patřil jejímu prvnímu albu Kosmopolis, které se setkalo s obrovským úspěchem. V roce 1996 dokonce přijala nabídku stát se předskokankou na pražském koncertě Tiny Turner. Na svém kontě má obrovské množství nejrůznějších ocenění a úspěchů, vydala několik úspěšných alb a zahrála si spoustu rolí ve významných muzikálech. 

Ilona Csáková patří k nejpopulárnějším českým zpěvačkám

Ke svým padesátým narozeninám si připravila speciální dárek v podobě nového alba, které nadělila nejen fanouškům, ale také sobě. Album nese název Jemně a půl. Zpěvačka se velmi těšila, že své nové písně zazpívá fanouškům naživo, nová opatření související se s šířením koronaviru ji však její plány zhatila.

„Jsem nervózní a smutná z dnešního nařízení o zákazu zpěvu. Chápete, já natočím album a nemůžu vám ho ani přezpívat, šílený,” napsala zpěvačka na sociální síť. „Opatrujte se a nebojte, příští rok všechno stihnu,” dodala ještě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky