Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Zagorová se na konci života dočkala zázraku: Stala se babičkou

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Zpěvačka Hana Zagorová byla snad ve všech rovinách svého života velmi šťastná. Ve všech kromě jedné. Dlouho totiž chtěla založit rodinu, ale nemoc, se kterou od mládí bojovala, jí splnění jejího snu znemožňovala. I tak se ale na konci svého života stala babičkou. Minimálně se za ní považovala, a to rozhodně právem. 

Legenda české pop music Hana Zagorová byla spolu se Štefanem Margitou v láskyplném manželství dlouhých 30 let. Potomka se spolu ale nikdy nedočkali. A vlastně ani nemohli. Hana Zagorová toužila po miminku už na začátku své kariéry, kvůli vzácnému onemocnění krve však dítě mít nikdy nemohla. Jak Zagorová před lety prozradila v pořadu 13. komnata, kdysi se jí s jedním z partnerů podařilo otěhotnět. Vzhledem k tomu, že však panovaly obavy o správný vývoj plodu, na doporučení lékařů podstoupila zpěvačka interrupci. 

Snaha o adopci

Hana Zagorová se ale nevzdávala a se svým bývalým manželem Vlastimilem Harapesem se rozhodli pro adopci. Ani s ní se ale nedopracovali k vytouženému konci. „Ono to vypadalo velmi dobře s tou adopcí a pak mě o to dítě někdo, kdo se o něj měl starat, připravil. Což, jak jsem zjistila, je velmi snadné,” vyprávěla se smutným úsměvem Hanička. 

Na poslední chvíli babičkou

Štefan Margita a Hana Zagorová si velmi dobře rozuměli se zpěvákem Michalem Kindlem, kterého po čase považovali za svého syna. Jako rodinu následně brali i jeho manželku Barboru. Když se pak mladému páru narodila dcera Adelinka, pyšní Margita a Zagorová ji vnímali jako svou vnučku. Rozkošnými fotkami s ní se několikrát pochlubili na sociálních sítích. Nemocná Hanička tak měla v posledních měsících svého života pořádný důvod k radosti.  

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky