Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Burešová o vztahu s Forejtem: Mám obrovské štěstí, že je kolem mě tolik lásky

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová a Přemek Forejt tvoří nejspíše nový pár českého šoubyznysu. Jelikož oba patří mezi nejpopulárnější televizní hvězdy, veřejnost to pochopitelně zajímá. Oba se tak ke svému vztahu vyjádřili a Burešová nezapomněla poděkovat své fanouškovské základně, která ji zahrnula láskou a pochopením.

Burešová byla nachytána s Forejtem a jejím synem, když vycházeli z jejího nového bytu. Ke vztahu s porotcem z MasterChefa se odmítá už delší dobu vyjadřovat.

„Chci mluvit jen o své práci a o věcech, do kterých si myslím, že někomu může něco být. Pokaždé, když jsem mluvila o něčem ze svého soukromí, vše se překroutilo. Naprosto vše. A já už to nechci. Nechte můj soukromý život, svět,“ svěřuje se Burešová na sociálních sítích. „Prý jsem se změnila a jsem arogantní. Jen proto, že jsem se rozhodla střežit své soukromí. Chránit mé blízké,“ pokračuje.

„Necítím to jako fér. Nutíte mě k veřejnému vyjadřování o něčem, o čem mluvit nechci a sama jsem vám to několikrát řekla. Jsem znechucená a zklamaná. Chtěla jsem jen trochu soukromí. Chtěla jsem jen věci, které jsou intimní, prožívat sama,“ prosí Burešová, jenž se vyjádřila také k článkům, které o ní nedávno vyšly.

Lambora Burešová Lambora Burešová Zdroj: Profimedia

„Ne, nemám anorexii. Ne, nečekám dítě s Lukášem Langmajerem. Ne, nepodporuji rasismus, homofoby, xenofoby. Ne, nechodím s Markem Lamborou. Ne. Ne. Ne,“ vyjmenovala jednotlivá témata. Její fanoušci pro ni naštěstí mají pochopení a dávají jí to najevo.

„Jsem neskutečně dojatá za vaši podporu, kterou nám ze všech stran vyjadřujete. Jste neskuteční. Vážím si všech zpráv hluboce. Mám obrovské štěstí, že je kolem mě tolik lásky,“ děkovala svým příznivcům, jenž jí vztah ze srdce přejí.

Na své soukromí je stejně jako Eva Burešová háklivý i Forejt, který si dává velké bacha, co kdy vypustí z úst. Nyní je postaven do situace, kdy musí mluvit i o něčem jiném než o své práci. Co cítí k Evě vystihl pár větami.

„Jen bych rád objasnil jednu věc, ne, nejsem ženatý a ani jsem nikdy nebyl,“ napsal na svůj Instagram Forejt a vyvrátil tak domněnky okolí. „To, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat. Děkuji a hodně štěstí všem,“ dodal.

Přemek Forejt Přemek Forejt Zdroj: profimedia

Slovo posvátný má opravdu hluboký význam, a tak je jasné, že je mu herečka velmi blízká. I ona použila ve svém projevu stejné slovo. „Od rána mi v dnešní posvátný den zvoní telefon. Volají média a ptají se na určitou věc,“ napsala Eva na svůj Instagram.

Forejt i Burešová jsou velmi pracovně vytížení. Forejt doporotcoval v soutěži MasterChef Česko a Burešová stále hraje hlavní roli v seriálu Slunečná. Dosud byla členkou poroty show Tvoje tvář má známý hlas. Je tedy zázrak, když si na sebe najdou trochu času.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU