Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Erika Stárková se zamilovala do exotického muzikanta. Sluší jí to a září štěstím

Erika Stárková
Erika Stárková
Zdroj: Profimedia
Erika Stárková

Upozornila na sebe rolí transsexuální Šárky v populárním seriálu Most!, nyní sklízí úspěchy v populární novácké show Tvoje tvář má známý hlas. Erika Stárková není totiž jen skvělou herečkou, ale také nadanou zpěvačkou. A právě díky tomu poznala svého nového přítele.

Vedle svého nového partnera ji neustále zdobí úsměv „od ucha k uchu” a vypadá neuvěřitelně šťastně. Vypadá to, že herečka a zpěvačka Erika Stárková konečně našla toho pravého. O deset let mladší partner Zaya Ganbold s mongolskými kořeny ji do žil vlil novou krev. Informoval o tom web Extra.

Erika Stárková v seriálu Most!, kde ztvárnila postavu transsexuální Šárky všechny přesvědčila o svém skvělém hereckém nadání, v sedmé řadě populární show Tvoje tvář má známý hlas zase dokazuje, že neoplývá jen hereckým nadáním, ale také pěveckým.

Nejen herečka, ale i skvělá zpěvačka

Díky zpívání si také našla cestu ke své nové lásce, kterou je baskytarista Zaya Ganbold, hudebník s mongolskými kořeny. Zaya je vyhledávaným jazzovým hráčem. Je členem hned několika jazzových, rockových a popových kapel. Jednou z nich je členkou právě Erika. A tak se partneři potkali.

„Nejdříve byli jen kolegové, pak se z nich stal pár. Jsou spolu už půl roku,” řekl zdroj Blesku. 

Nyní spolu dvojice často vystupuje. Jejich propojení je na nich velmi dobře znát, oplývají zamilovanými pohledy a náklonnost si vyjadřují nejrůznějšími gesty. 

Erika je vedle svého nového partnera skutečně šťastná, a tak nezbývá než doufat, že tato láska vydrží a z dvojice budou parťáci pro život. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky