Jednou z nejvýraznějších osobností nové řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas je zpěvačka Bára Basiková. Ta v prvním díle doslova vyrazila divákům dech a za své ztvárnění zpěvačky Tones and I získala ze všech umělců také nejvyšší počet bodů. Stala se tak vítězkou epizody.

Naštěstí pro ni nevyžadoval kostým vysoké podpatky, podobně tomu bylo i u jejího druhého vystoupení, v němž se představila jako Eva Pilarová, a i v případě třetího vystoupení, kdy ztvárnila Michala Davida. Jak si ale kostyméři poradí s jejími proměnami v sexy kočky?

Ošklivý úraz nohy

Bára Basiková před lety utrpěla na dovolené v Řecku ošklivý úraz nohy, když jí podjely nohy na kluzké podlaze v hotelu. Tehdy ještě netušila, jaké následky pro ni bude úraz mít. „Ta noha už nikdy nebude stoprocentní. Chůze na podpatcích a vůbec pohyb je omezený,” komentovala tenkrát dění.

Dodnes má tak zpěvačka od lékařů zákaz nošení vysokých podpatků i bot na platformách. Při svém menším vzrůstu před úrazem prakticky jiné boty nenosila. O to větší rána to pro ni byla. Upozornil na to web expres.cz.

Účast ve Tváři

Otázkou však zůstává, jak si s jejím omezením poradí kostyméři populární novácké show. Některé z proměn vyžadují patřičnou obuv, která je pomyslnou třešničkou na dortu celkové image. Jak to celé vymyslí, ukáže jen čas. Zatím si Bára neprošla proměnou, která by podpatky vyžadovala.