Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bára Basiková je favoritkou Tvojí tváře: Její zranění ale komplikuje přípravy

Bára Basiková
Bára Basiková
Zdroj: profimedia
Bára Basiková

Populární zpěvačka Bára Basiková patří mezi partu umělců, které diváci mohou vídat v nejrůznějších převlecích v nové řadě Tvojí tváře. Její proměny však dost možná budou pro kostyméry oříškem. Po úrazu nohy totiž zpěvačka nesmí nosit vysoké podpatky.

Jednou z nejvýraznějších osobností nové řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas je zpěvačka Bára Basiková. Ta v prvním díle doslova vyrazila divákům dech a za své ztvárnění zpěvačky Tones and I získala ze všech umělců také nejvyšší počet bodů. Stala se tak vítězkou epizody.

Naštěstí pro ni nevyžadoval kostým vysoké podpatky, podobně tomu bylo i u jejího druhého vystoupení, v němž se představila jako Eva Pilarová, a i v případě třetího vystoupení, kdy ztvárnila Michala Davida. Jak si ale kostyméři poradí s jejími proměnami v sexy kočky?

Ošklivý úraz nohy

Bára Basiková před lety utrpěla na dovolené v Řecku ošklivý úraz nohy, když jí podjely nohy na kluzké podlaze v hotelu. Tehdy ještě netušila, jaké následky pro ni bude úraz mít. „Ta noha už nikdy nebude stoprocentní. Chůze na podpatcích a vůbec pohyb je omezený,” komentovala tenkrát dění.

Dodnes má tak zpěvačka od lékařů zákaz nošení vysokých podpatků i bot na platformách. Při svém menším vzrůstu před úrazem prakticky jiné boty nenosila. O to větší rána to pro ni byla. Upozornil na to web expres.cz.

Účast ve Tváři

Otázkou však zůstává, jak si s jejím omezením poradí kostyméři populární novácké show. Některé z proměn vyžadují patřičnou obuv, která je pomyslnou třešničkou na dortu celkové image. Jak to celé vymyslí, ukáže jen čas. Zatím si Bára neprošla proměnou, která by podpatky vyžadovala.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky