Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Manžel Dominiky Gottové se stal cílem útoku neznámých podvodníků

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Na severu Evropy žila dlouhá léta ve Finsku Dominika Gottová. Po boku manžela Tima Tolkkiho byla zpočátku šťastná, ale vztah jim později zejména kvůli jeho maniodepresivní psychóze začal skřípat. Timo navíc nyní napsal na sociální síť, že je gay.

„Mám pro vás oznámení. Po všech těch letech vám musím něco říct: Jsem gay,“ zněl status na jeho sociální síti. Po rozpadu vztahu s Dominikou Gottovou si Timo ve Španělsku našel novou přítelkyni, a tak tomuto tvrzení šlo jen těžko uvěřit.

Kdo neuvěřil, udělal dobře. „Můj facebookový účet mi vzali hackeři a mobil a další věci mi ukradli. Mimochodem pro ty, co byli tak rádi, že jsem přiznal orientaci, využívám tohoto prostoru, abych veřejně oznámil: Já nejsem gay,“ vysvětlil následně Tolkki podivnou situaci, ve které se ocitnul.

Timo napsal na Facebook, že je gay

Bylo zřejmé, že se mu do profilu musel někdo nabourat. Všichni si pamatují, jak o Dominiku Gottovou po jejím odchodu mocně usilovat a ona neměla zájem. On trval na tom, že nejstarší dcera Karla Gotta je pro něj prostě ta pravá.

„Je mi jí moc líto. Bývala vždy plná života, přeji jí jen to nejlepší, ale myslím si, že skončí jako její matka. Bude žít sama po zbytek svého života. Jsem si jistý, že se to stane. Já na ni čekal několik měsíců, ale už jsem jí řekl, že dále čekat nemohu,“ řekl webu expres.cz, když se k němu nechtěla vrátit.

Někdo mu naboural účet

Timo Tolkki Timo Tolkki Zdroj: Profimedia

Několik měsíců poté opět obrátil. Chtěl ji zase zpět a Dominika váhala. „Do Česka se vrátil Timo, byl tady měsíc a žádal ji, aby se k němu vrátila. To ji rozhodilo,“ prozradil Šípu Luboš Procházka, autor knihy Poslední roky s Karlem.

Po návratu z Finska přitom Tima nechtěla ani vidět. Pomocnou ruku jí nabídla kamarádka Šárka Rezková a ubytovala jí u sebe.

Dlouho se snažil získat zpět Dominiku

Soužití ale začalo skřípat. „Dominika se objevila a najednou náš vztah začal mít trhliny. Soustředili jsme pozornost hlavně na ni, aby se měla a cítila dobře, a málem jsme jeden o druhého přišli,“ svěřila se zpěvačka Blesku s tím, jaké rány utrpěl vztah s jejím snoubencem Miroslavem Kolodziejem.

Poté, co se Dominika osamostatnila, vyčistil se vzduch. „Doma nám říkají, že se chováme jako puberťáci, ale nám je teď dobře. Domča už má svůj život, my jsme si všechno vyříkali, začali odstraňovat chyby a je nám zase dobře,“ dodala Rezková.

Timo Tolkki se bez koruny vydal z Mexika do Prahy s jasnou misí, ulovit zpět svou milovanou manželku Dominiku Gottovou. Dcera Karla Gotta už má ale svého psychicky nemocného manžela po krk a odmítá se s ním stýkat a finančně mu pomáhat. Timo Tolkki se bez koruny vydal z Mexika do Prahy s jasnou misí, ulovit zpět svou milovanou manželku Dominiku Gottovou. Dcera Karla Gotta už má ale svého psychicky nemocného manžela po krk a odmítá se s ním stýkat a finančně mu pomáhat. Zdroj: Profimedia.cz

Dominika se nyní stále a velmi pozvolna staví na vlastní nohy. Někdy má slabší chvilky, jindy se cítí silná. „Ona sama říká, že se necítí dobře a nevypadá dobře,“ prozradil Procházka. Dcera našeho nejslavnějšího zpěváka momentálně táhne sama nájem a nový muž na obzoru stále není.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky