Eva Burešová se od prvního dne rozhodla, že budu o průběhu koronaviru informovat své sledující. Herečka proto pravidelně natáčí stories, ve kterých popisuje, jak se zrovna cítí.

"Covid pozitivní den dva - zatím jsem stále stejná, pořád mám průběh, jako když jste lehce nachlazení, čich mám, chuť mám, tak si říkám, jestli je to covid, jestli se tam nemohl někdo splést a není to jen nachlazení nebo chřipka. Vím, že každej má průběh jinej, že ztráta čichu může přijít později, to všechno vím a nedovoluju si to zlehčovat, nejsem lékař. Tuším, že to může být ještě horší a že to možná ještě přijde," tvrdila Burešová první dny nemoci.

Hvězda Slunečné také přiznala, že od dětství trpěla i u běžné chřipky. "Odmalička vždycky, když jsem měla chřipku, tak jsem měla velmi těžkej průběh - čtyřicítky, halucinace, zvracení, takže čekám, jestli to přijde," bála se dalších dní. Pak se ale záhadně odmlčela.

Fanoušci měli o Evu Burešovou strach!

Eva Burešová se svým fanouškům neozvala dlouhé dva dny a jelikož má koronavirus, mnoho sledujících to vyděsilo!

Herečka se pak konečně ozvala a vysvětlila, proč si dala od sociálních sítí pauzu. "Všem moc děkuji za vaše krásný zprávy. Píšete mi, proč jsem se dva dny neozvala. Chtěla jsem si dát pauzu od Instagramu. Nebylo to proto, že by mi bylo nějak zle, důvodem je, že jsem se snažila vám přiblížit jak zvládám tu koronu a stala se z toho jakási titulková senzace, což mě opravdu mrzelo. Bohužel si pak většina lidí přečetla jen titulek a poté mi psali opravdu hnusné zprávy! V tomhle stavu jsem neměla sílu na to reagovat," přiznala hvězda Slunečné.

Burešová pak ale sledující uklidnila a prozradila, jak jí aktuálně je a co jí nejvíce na boj s koronavirem pomáhá.

"Zatím je mi pořád jako při chřipce. Zhoršuje se to ráno a večer, ale dá se to zvládnout. Beru paralen, po něm je mi lépe," ozvala se konečně Eva Burešová svým sledujícím.

Herečka ale tvrdí, že nejvíce ji staví na nohy podpora od přátel a fanoušků! "Nejvíc mi beze srandy pomáhají vaše pozitivní zprávy! Až mě dojalo kolik přátel se mi ozvalo s nabídkou pomoci, moc vám děkuji," přiznala Burešová na svém Instagramu.