Andrea Pomeje byla v dobách manželství s Jiřím Pomeje velice mediálně žádaná osoba, po smrti slavného producenta se ale zájem o její osobu výrazně snížil, a tak si dýdžejka nyní užívá klid s dcerou a partnerem.

S Petrem Plačkem se Pomeje seznámila ještě když byla vdaná a svým románkem vzbudila veliký rozruch. Dvojice ale všem dokazuje, že svou lásku myslí skutečně vážně.

Partneři spolu tráví každý den a dokonce spolu prožili i koronavirus! Informaci ale Pomeje prý záměrně tajila, s odstupem času se ale rozhodla o nemoci promluvit!

Andrea Pomeje se rozhodla o koronaviru a jeho průběhu promluvit pro deník Extra.

"Koronavirem jsme si s Péťou prošli. Neměla jsem potřebu to nikde sama od sebe říkat nebo psát, ale když se ptáte napřímo… Měli jsme to úplně v klidu. Péťa je silný astmatik, odmalička má strašné problémy s dýcháním, ale neměl ani horečku. Jen si pár dní zakašlal, ztratil čich a chuť a byl unavený, to bylo všechno. Já měla dva dny horečku, kolem osmatřicítek, bolely mě klouby, proležela jsem to. U mě se to projevilo jako klasická chřipečka," prozradila.

Zároveň ale Pomeje dodala, že jí vadí sorta lidí, která se nemocí chlubí na sociálních sítích, a proto sama informaci tajila!

"V žádném případě tím ale nechci jakkoli snižovat vážnost zdravotního stavu kohokoli, vím, že koronavirus může mít i těžký průběh. U nás naštěstí nebyl. Docela mě ale vytáčí, jak všichni jako by na nakažení čekali, aby o tom mohli psát sáhodlouhé statusy," tvrdí naštvaná vdova, které prý mimo jiné vadí i dělení národa do dvou skupin!

"Lidé, kteří nemoc prodělali, se rozdělili na dva nesmiřitelné tábory. Ti, kteří zažili těžší průběh, jsou naštvaní na ty, kteří ho měli lehčí, a říkají, že to pro ně bylo jako mít malou chřipečku. Cítí se pak, jako by je ti druzí obviňovali, že přeháněli, že se jim nic tak hrozného nestalo. Jsou uražení a pak se ty dvě skupiny hádají. Já si o nich ale nic takového nemyslím. Je mi líto, co prožívali," řekla Pomeje výše zmíněnému webu.

I to byl jeden z důvodů, proč o prodělaná koronaviru tak dlouho mlčela. "Prodělali jsme to už v létě, ještě před narozeninami Františka Janečka," přiznala stejnému zdroji.

Na protest našemu premiérovi Babišovi si pak na akci vzala vdova roušku s nápisem "Největší virus je Babiš", čímž jasně vyjádřila svůj postoj...

Andrea Pomeje rouškou jasně vyjádřila svůj postoj.