Linda Štěpničková má za sebou velmi úspěšnou kariéru. Už v šestnácti letech se jí podařilo prorazit v modelingu, a to na světové úrovni.

O tři roky později se ze Štěpničkové stala DJ Ladida a úspěch v hudbě se také dostavil. „Po půl roce intenzivního tréninku jsem hrála na festivalu Street Parade, kam přišlo dvě stě tisíc lidí. Byly tam trochu ztížené podmínky, zato skvělá atmosféra. Mixovala jsem na obrovském jedoucím autě plném reproduktorů, na kterém navíc poskakovalo asi sto lidí. To vám poskočí deska, ani nevíte jak, protože se s vámi hýbe celý dýdžejský pult,“ řekla Linda v rozhovoru pro iDnes.cz.

Po pár letech hraní měla DJ Ladida možnost zahrát si po boku superhvězd, jako jsou Carl Cox, Jeff Mills, WestBam nebo Marusha. V roce 1996 pak jako první česká dýdžejka vystoupila na světově uznávané technoparty Mayday v německém Dortmundu. O rok později se Štěpničková dočkala velkého uznání, německý magazín FrontPage ji tehdy označil za nejlepšího mezinárodního dýdžeje roku 1997.

Kvůli rozvíjející se kariéře v muzice ale musela nakonec Štěpničková udělat zásadní rozhodnutí, opustila modeling. „Po víkendovém hraní, kdy člověk kolikrát vůbec nespí, vypadáte v pondělí na castingu jako postava z Pána prstenů. Takové typy agentury většinou nehledají. Hraní mě od začátku bavilo víc, takže to bylo jasné rozhodnutí. Vlastně moc nezáleží na tom, jak vypadáte, jde o to, co hrajete,“ vysvětlila.

Vztah se sportovcem nevyšel, Ladida našla spřízněnou duši v ženě

Poslední roky se Linda Štěpničková věnovala hlavně péči o své dvě dcerušky, které má ze vztahu se známým snowboardistou Martinem Černínem. Po několikaletém soužití se sportovcem ale dýdžejka přešla takzvaně na druhý břeh.

Jako bisexuálce se jí ženy prý líbily už dříve, po rozchodu s Černínem proto Ladida navázala plnohodnotný vztah s výrazně mladší Sárou Podzimkovou.

V Prostřenu se Štěpničková svěřila, že partnerku poznala na seznamce, a z jejich společných fotek je vidět, že jim to skvěle klape. Ladida má ale dobré vztahy i s otcem svých dětí.

Černín svou ex Ladidu sledoval v Prostřenu

„S Lindou jsme už několik let od sebe, ale jsme v kontaktu. Momentálně jsem s dětmi na sportovním soustředění v zahraničí a pořad jsme si se zpožděním pustili přes internet,“ sdělil Aha! bývalý partner Lindy Štěpničkové Martin Černín.

O své ex navíc mluvil velice hezky. „Myslím, že se to Lindě moc podařilo, vždycky měla na vaření talent. Přeju jí, aby vyhrála a byla šťastná,“ nešetřil sportovec chválou.