Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Charlotte Gottová boduje, hvězdnou kariéru má na dosah ruky

Charlotte Gottová
Charlotte Gottová
Zdroj: Profimedia
Charlotte Gottová

Charlotte Gottová se téměř neukazuje na veřejnosti, přesto má našlápnuto na hvězdnou kariéru. Dcera Karla Gotta se v budoucnu bude muset rozhodnout, zda svůj potenciál využije.

Charlotte Gottová je jednou z mladších dcer zesnulého zpěváka Karla Gotta. Na rozdíl od svých starších sester Dominiky a Lucie ale zdědila Charlotte po otci hudební talent, což ukázala ve společném duetu s Gottem, Srdce nehasnou.

Píseň má dnes neuvěřitelných 65 milionů zhlédnutí a čísla stále rostou. I když v době natáčení byla Gottová ještě malá holčička, její pěvecký talent nelze přehlédnout.

Od smrti Karla Gotta všichni fanoušci proto s napětím očekávají, zda přijde Charlotte s novou tvorbou.

Gottová je hvězdou Instagramu

Když si Charlotte Gottová minulý rok založila Instagram, vzbudila tím na sociální síti doslova davové šílenství. Během několika dní se na profilu sešlo víc než sto tisíc sledujících a dnes dceru zesnulého zpěváka sleduje 119 tisíc lidí.

Charlotte by získanou fanouškovskou základnu mohla ihned využít k dráze influencerky, zatím ale za celou dobu nahrála pouze dvě fotografie.

První snímek z profilu po čase zmizel a Gottová potěšila po měsících čekání fanoušky až letos v srpnu fotografií z dovolené. Tehdy ještě měla blond melíry, na premiéře filmu Gott už se ale předvedla ve své přirozeně hnědé, která jí velice sluší. 

Počká Charlotte do osmnáctin?

Rodina Gottových si od smrti Karla Gotta velice střeží své soukromí. Vdova Ivana Gottová dělá vše proto, aby její dvě dcery mohly vyrůstat v klidném prostředí bez mediální štvanice, což se jí daří.

Proto se často spekuluje, zda Charlotte náhodou na rozjezd své kariéry nečeká do svých osmnáctých narozenin. Je totiž možné, že se její maminka bojí, aby předčasně získaná sláva neměla na Charlotte psychický dopad.

Je ale také možné, že se Gottova dcera v tichosti připravuje a pak fanouškům novými projekty vyrazí dech. Necháme se překvapit, kam to krásná Charlotte nakonec dotáhne.

Charlotte Gottová na sociální síti není příliš aktivní

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky