Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová kope kolem sebe: Cítím se podvedena, točili mě bez svolení

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Nedávno proběhla premiéra velmi očekávaného filmu Karel, nejstarší dcera Karla Gotta ovšem nedorazila, ačkoliv se šuškalo o její účasti. Dominika Gottová tvrdí, že nebyla na akci pozvaná a ani tak by nedorazila, a to kvůli trvajícím sporům s Ivanou Gottovou. 

Dominika Gottová nemá zrovna na růžích ustláno. Ačkoliv je dcerou Karla Gotta, sláva otce jí příliš štěstí nepřinesla.

Dominika se dlouhé roky vyhýbala mediální pozornosti a žila ve Finsku se svým manželem Timem Tolkkim, když se ale manželství začalo rozpadat, rozhodla se vrátit do Prahy.

Pobyt v Čechách také nebyl příliš úspěšný. Gottová se utápěla v alkoholu a lécích a několikrát jí zkolaboval organismus. Když nakonec přišla i o práci, rozhodla se opět utéct do Helsinek. Tam ale nevydržela ani rok, jelikož vše, co jí manžel nasliboval, byly lži.

Dominika Gottová prožila další zklamání

Dominika si ani po měsících ve Finsku nedokázala sehnat zaměstnání a aktuálně žije pouze ze státní podpory. Timo Tolkki jí sice nasliboval modré z nebe, nakonec ale odletěl do Mexika a neposlal ani korunu.

Zoufalá finanční situace dohnala Gottovou až k myšlence na návrat do rodné země.

Jelikož prvorozená dcera Slavíka již informaci potvrdila, spekulovalo se o tom, zda dorazí na premiéru filmu Karel, ve kterém se měla objevit. Na dotaz ale Dominika odpověděla velmi podrážděně s tím, že se cítí být podvedena.

Na premiéru bych nešla, i kdybych byla pozvaná

"I kdybych byla na premiéru pozvána, nepřišla bych, jelikož jsem byla při natáčení filmu podvedena a bez mého vědomí jsem byla snímána během mého posledního setkání s otcem v létě roku 2019," sdělila Dominika Gottová webu Stars24.

"Do Česka přiletím v polovině října a památku svého tatínka samozřejmě u hrobu na Malvazinkách uctím," dodala Dominika, která si neodpustí jedinou příležitost kopnout si do vdovy po otci.

Fanoušci Karla Gotta se konečně dočkali jeho filmu v kinech.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky