Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová v slzách: Fanoušci film Karel milují, zasypali vdovu vzkazy

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia
Ivana Gottová

Na premiéru filmu Karel zamířili lidé do kin po celé České republice. Fanoušci zesnulého zpěváka na dílo čekali od minulého roku a ze sálu rozhodně neodchází zklamaní. Vdova Ivana Gottová za obrovský zájem poděkovala na svém Instagramu.

Na film Karel čekali netrpěliví fanoušci Karla Gotta už od minulého roku. Bohužel, kvůli pandemické situaci, byla premiéra opakovaně odložena.

Čekání se ale divákům vyplatilo, jelikož dvouhodinový dokument o Gottovi skutečně přináší exkluzivní pohled na jeho život.

Ačkoliv se Olga Špátová snažila udržet film spíše v pozitivní atmosféře, z kina nejspíš neodešel nikdo, kdo by během dojemného snímku neposmrkal celý kapesník! 

Dojatí fanoušci děkují Gottové, snímek Karel je pro ně darem

"Včera jsem viděl film. Je opravdu za srdce beroucí. Máte můj velký obdiv a respekt. Vlídný a laskavý pohled pana Karla, nikdy nezapomenu. Láska, síla a statečnost, s kterou jste čelili osudu, je obdivuhodná a inspirující. Děkuji za možnost vidět vaši rodinu zblízka. Přeji Vám mnoho krásných dní," hromadí se krásné vzkazy pro Ivanu Gottovou.

Vdova po známém zpěvákovi od smrti svého manžela dlouho a intenzivně pracovala na dokončení dokumentu a zároveň se věnovala také vydání autobiografické knihy, kterou Gott před smrtí stihl dopsat.

Za svou práci nyní sklízí Gottová zasloužené ovace a i když byla dříve pro mnohé terčem kritiky, mnozí svůj postoj vůči ní přehodnotili.

Čtu vaše vzkazy se slzami v očích

"Krásnou neděli, chci vám z celého srdce poděkovat za sebe i mého zesnulého manžela za vaše nádherné a dojemné reakce na film Karel. Čtu vaše vzkazy se slzami v očích a raduji se za Karla i všechny, kteří na dokumentu pracovali. Ohromně nás všechny těší, že jste se na film do kin po celé republice vydali, že vám udělal radost a vzpomínáte na Karla spolu s námi s láskou. Vaše Ivana," poděkovala Ivana Gottová na Instagramu za přízeň.

Gottová převzala odkaz svého manžela skutečně zodpovědně a dělá vše proto, aby fanouškům Karla Gotta dodávala radost, kterou jim dlouhá léta svou muzikou poskytoval sám Mistr. 

Gottová nedávno zveřejnila záběry, které se do filmu nevešly

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky