Dovolená plná luxusu

Již tradičně modelka navštívila její oblíbený ostrov Mykonos. Pobyt tam trávila v luxusním rezortu, kde ceny za jednu noc startují na dvaceti pěti tisících korunách, jak uvádí jejich web. Na dovolenou si Andrea vzala celou řadu plavek. Nutno říct, že si modelka dává velký pozor na to, aby každá fotografie byla jiná. Na jednom ze snímků se ukázala, jak vylézá v černých plavkách z bazénu, na dalším zase pózuje v modrých bikinách na jachtě.

Fanouškům se nezapomněla zvěčnit ze všech stran. Obsáhlá fotogalerie modelčiných snímků z dovolené obsahovala i fotografii z jachty, kde vyšpulila zadek v tygrovaných plavkách. Mužské publikum tak zažívá při pohledu na sociální sítě nestárnoucí Andrey opravdu žně. "Milujem tú ľahkosť bytia, vietor vo vlasoch a soľ na tvári …Tu nič viac ku šťastiu nepotrebujem," napsala k dalšímu snímku v sexy bílých plavkách, kde stojí na jachtě.

Manžel na prvním místě

Andrea si díky svému dokonalému tělu může dovolit obléct cokoliv. Na začátku léta na sebe upoutala pozornost na jednom z večírků v Karlových Varech, když vynesla bílou róbu bez spodního prádla. Andrea zkrátka ví co jí sluší. Mnohdy ovšem dá na rady manžela. V současné době už je opět v pracovním procesu.

Související články