Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sexbomba Andrea Verešová: Božské tělo, zvláštní choutky i manžel v ústraní

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia
Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová snad vůbec nestárne. I přesto, že dnes slaví 42. narozeniny, vypadá skvěle a její věk by jí nehádal opravdu nikdo. Žije v harmonické rodině a kromě několika skandálů spojených se sexuálním apetitem jejího manžela, jde o poměrně obyčejný život bohaté paničky.

Modelka Andrea Verešová se vždy snažila působit jako holka do nepohody, která doma vaří, peče a uklízí. Nic ji nerozhodí a její rodina je v podstatě přímo katalogová. Možná jí to někteří i uvěřili, než přišli na to, že v minišatech a podpatkách se peče těžko a že spíš než v kuchyni, se modelka otáčí na sociálních sítích.

Verešová bezesporu patří mezi nejkrásnější československé ženy a přes čtyřicet by jí hádal jen málokdo. Miluje luxus, peníze, cvakání fotoaparátů a v neposlední řadě svou rodinu. Její děti vždy vypadají jako ze žurnálu a její manžel, právník Daniel Volopich, je známý jako tvrdý, drsný a neústupný muž se zálibou v divokých sexuálních praktikách.

Trestní oznámení za údajné falešné video

Dvojice se při milostných hrátkách ráda převléká do kostýmů, podpatků či jiného sexy prádélka a to, že si rádi užívají ve více lidech a na netradičních místech, si cvrdlikají i vrabci na střeše. Několikrát dokonce jejich videa vyplavala na povrch, ale pár se samozřejmě bránil, že nejde o ně, ale někdo zneužil jejich jméno a vydává se za ně.

„S politováním musím konstatovat, že se objevilo fake video, které má za cíl poškodit a zdiskreditovat mě a mého manžela. Rozhodli jsme se proto podat trestní oznámení,“ napsala si tenkrát na Instagram.

Jinak je ale manželství tohoto páru idylické a o žádných skandálech nelze mluvit. Andrea se za svůj život v podstatě může chlubit pouze dvěma dlouhými vztahy. Jeden byl s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem, s nímž žila šest let a pak právě s manželem Volopichem, se kterým má dvě děti a jsou spolu už přes 14 let.

Andrea se do povědomí lidí dostala už jako mladá studentka, která ve 14 letech vyhrála soutěž Miss Žilina a v patnácti Miss středních škol. O rok později vyhrála lukrativní soutěž Elite Model Look a v sedmnácti odjela dělat modeling do Paříže. V roce 1999 získala titul Miss Slovensko. Několik let žila v Paříži, Miláně, Londýně i v USA.

První velká láska Jaromíra Jágra

Slavná ale kráska začala být, až když se v roce 1999 seznámila s Jaromírem Jágrem a stala se jeho oficiální partnerkou. Andrea se vykašlala na modeling a za svou láskou se odstěhovala do zámoří. Létala s ním po celém světě, starala se o něj i domácnost. Nakonec se ale rozešli, protože Jaromír nebyl na vážný vztah ještě připravený.

Naštěstí dlouho netruchlila a po jejím boku se začal objevovat úspěšný pohledný právník Daniel Volopich. Ten byl tehdy ženatý, ale Andrea prý příčinou jeho rozvodu nebyla. Modelka tak u něj našla souznění, zázemí, finanční jistotu a rodinu. V roce 2007 se vzali a ještě ten rok se jim narodila Vanessa a o dva roky později Daniel.

Nyní je Andrea především maminka, která se stará o své děti a rodině vytváří spokojené zázemí. Na akce tudíž Andrea vyráží jen sporadicky a to za doprovodu manžela, jak jinak. Většinu času tráví rodina tak, že cestuje po světě a užívá si luxusních radovánek na sněhu i pláži.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky