Krásná Andrea Verešová pravidelně dře na své postavě a je to rozhodně vidět. I po čtyřicítce se může pyšnit dokonalým tělem, které obdivují nejen její fanoušci, ale také její manžel Daniel Volopich. Ten se na svou drahou polovičku nemůže vynadívat. I proto jí vybral velmi odvážný model na UniCredit Bank párty v Karlových Varech.

Spodní prádlo si tentokrát nevzala

Jakmile se Andrea Verešová objevila na prestižním večírku, mužům se tajil dech. Slovenská kráska oblékla krásné bílé šaty, které jí odhalovaly celá záda a také kousek jejího zadečku. I proto bylo nemyslitelné, aby si pod model vzala spodní prádlo, které by celkovému dojmu z outfitu s největší pravděpodobností vůbec neprospělo.

Vlasy měla vyčesané nahoru, jemné líčení nepůsobilo nijak rušivě a nádherné šperky jen podtrhovaly její krásu. Není tedy pochyb o tom, kdo patřil mezi nejpůvabnější ženy večery.

Šaty vybral manžel

Andrea Verešová na sebe vždy během karlovarského filmového festivalu strhává pozornost právě svými odvážnými outfity a ani letošek není výjimkou. Jak ale v rozhovoru pro Expres přiznala, na akci pořádanou UniCredit Bank původně plánovala obléct jiné šaty. Nakonec ale rozhodl manžel. „Já jsem dnes měla mít úplně jinou návrhářku, ale můj miláček má vždy raději takový sexy rafinovaný styl, takže mu chci udělat radost, protože měl narozeniny,” smála se modelka.

Sama ale manželovi do jeho oblékání nemluví a pokud jde o důležité společenské akce, nechává výběr zcela na něm. „Já musím říct, že můj manžel je velmi konzervativní a moc si do toho nenechá kecat, ale když jde o volnočas, tak mu někdy ráda koupím nějaké kousky,” vysvětlila ještě Andrea Verešová.

Související články