Česká Miss a modelka Alena Šeredová vždy patřila k nejkrásnějším ženám, které naše malá zemička poskytla světu. Není tedy divu, že si jí všiml slavný fotbalový brankář Gianluigin Buffon, se kterým má dva syny. Manželství bohužel nevydrželo, protože ze strany fotbalové legendy došlo k nevěře. Ale i po rozchodu spolu pár vychází a na výchově dětí se umí domluvit.

Alena ani po rozvodu dlouho sama nezůstala. Našel si ji totiž miliardář. Jeho jméno je Alessandr Nasim a naše krásná modelka mu po čtyřicítce porodila dceru. Ta teď vyrůstá spolu s nevlastními bratry, kteří ji prý milují, ve zlaté kleci a vzhledem k fotkám, kterými se prezentuje na sociálních sítích, to vypadá, že si nemá naprosto na co stěžovat.

Šeredová i po čtyřicítce vypadá skvěle

Šeredová už před třemi lety překročila čtyřicítku a vzhledem k tomu, že má čas se o sebe starat a své tělo hýčkat, vypadá neustále skvěle. Tento věk by jí hádal málokdo. Vypadá možná ještě lépe, než když se u nás v mládí zúčastnila soutěže krásy, kde skončila na druhém místě.

I nyní by šarmem, stylem a sexy postavou strčila do kapsy nejednu dvacítku. Moderátorka a bývalá modelka si je toho vědoma, proto ráda pyšně ukazuje svou figuru na Instagramu, kde pózuje pouze v plavkách či spodním prádle. Nutno podotknout, že jí jistě nejedna teenagerka závidí.

Alena je navíc po třech porodech, což na jejím těle není vůbec znát. Také se nežinýruje navštěvovat nejrůznější zkrášlující salóny a používá jen tu nejdražší a nejluxusnější kosmetiku. Její pleť je tak bez vrásek a působí stále svěže a mladistvě.

Její tělo na pláži v plavkách vzbuzuje obdiv

Kdykoliv se tedy objeví na pláži či na veřejné akci, muži na ní mohou oči nechat. Ať už se jedná o nadupaný dekolt, nebo právě vysportovanou štíhlou postavu s dlouhýma nohama. Naposledy jí pochvalu sklonila i naše bývalá první dáma Dagmar Havlová, která jí pod fotku na Instagramu napsala vzkaz: "Krásná jsi!".

V Itálii se Aleně říká Grande Alena pro její výšku 181 centimetrů. Když tedy nasadí vysoké podpatky, má klidně dva metry. A to Italům, kteří jsou většinou malé postavy, neskutečně imponuje.

Související články