Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Prachařová má novou lásku a prozradila, jak vychází s Jakubem

Agáta Prachařová
Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
Agáta Prachařová

Agáta Prachařová (35) má novou lásku. Ještě před rozvodem s Jakubem Prachařem se stihla opět zamilovat. Jejím vyvoleným je producent jménem Tomáš. Co o něm prozradila?

Kde je ten pravý? 

Nikdo nepotkal tolik osudových mužů za tak krátký časový úsek jako Agáta Prachařová (35). Krátce před rozvodem přišla s novým úlovkem. Je jím producent Tomáš. Ohledně něho je však jindy vstřícná Agáta na slovo skoupá.

„Já nic nechci říkat,“ odmítla razantně odpovědět na otázku kdo vlastně Tomáš je a jak se poznali. O Tomášovi zkrátka nechce nic říct. Randit by spolu měli zhruba dva měsíce, ale svět se o nové známosti dozvěděl až díky Instagramu, kam modelka dala první společnou fotografii. 

„Láska je vážná duševní choroba. Platón, klasický řecký filozof -427- -347 př. n. l.“ napsala. Není to přitom tak dávno, co se rozešla se střihačem a kameramanem Markem Niessnerem. S tím se seznámila v Mall.tv, pro kterou točí pořad.

„Může fungovat holka, která má 2 děti a 2 tatínky s klukem, který má 2 děti a 2 maminky?“ tázala před několika měsíci na společném instagramovém profilu, jenž si založili. Odpověď už všichni znají. Nemůže. Po rozchodu s ním se vyjádřila následovně.

„Ano, rozešli jsme se. Nic dramatického se nestalo. Prostě prvotní zamilovanost pominula a zjistili jsme, že to neklape tak, jak by vztah klapat měl. Děti mám ráda, to problém nebyl,“ dušovala se. 

Před Niessnerem Agáta randila s realitním makléřem Zdeňkem Turkem. „Ano, je to můj nový kluk. Je velmi hodný a hlavně normální, na nic si nehraje. Nikoho jsem nechtěla, ale neumím být sama a devět měsíců samoty mi už přišlo moc. Pomalu zase začínám žít a užívat si,“ tvrdila ještě před několika měsíci. 

Štěstí u něj ale nenalezla. „Už se zdálo, že jsem ho našla u Zdeňka, on byl nesmírně hodný ke mně i k mým dětem, ale bohužel to nestačilo. Rozešli jsme se jako kamarádi a nemůžu na něj říct ani jedno křivé slovo,“ řekla Prachařová.

„Jako máma, což jsem v první řadě, nemám tolik volného času, kolik bych na vybudování fungujícího vztahu potřebovala, a tak mi nezbylo, než ten se Zdeňkem ukončit,“ konkretizovala modelka důvod rozchodu. V současné době má oči jen pro Tomáše a až čas ukáže, zda je ten pravý.

Pálí mosty 

Novou lásku si našla ještě před rozvodem s Jakubem Prachařem (36), ale ten má proběhnout v nejbližší době. „Jsem si jistá, že oba to už chceme mít za sebou, a tak nějak si oddychneme. Je to už pro oba dlouhé a karanténa nám to ještě protáhla,“ prozradila Prachařová. Už se těší na své rodné příjmení a odpoutání se od svého manžela, se kterým to ke konci manželství moc neklapalo. 

„S Kubou komunikuji v rámci možností, hlavně kvůli dětem, které si bere. Minulý týden měl u sebe i Kryšpína, kterého si oblíbila Dana (Batulková). Určitě to není tak, že si denně voláme nebo spolu jdeme na kafe, ale jak říkám, komunikujeme spolu,“ dodala Agáta.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky