K mikrofonu

Není tomu dlouho, co vyšel singl Slunečné léto. Zpívají tam skoro všichni herci ze známého seriálu. Hlavními tahouny je Eva Burešová (27) a Marek Lambora (25). Oba zpívají skvěle a potvrdili to svou účastí v show Tvoje tvář má známý hlas. Lambora si navíc získal takovou podporu diváků, že soutěž vyhrál. Napodobovat jiné umělce mu jde dobře, ale konečně se mohl projevit i sám za sebe. A fanynky šly do kolen. Svěží hit ze Slunečné, který má na svědomí Roman Tomeš (Tony), znají nazpaměť.

Sociální sítě mladého herce jsou plné proseb jeho obdivovatelek. Všechny se shodují na tom, že Lambora má božský hlas. Byla by škoda zůstat jen před kamerou a nezkusit se prosadit jako zpěvák.

„Poslední dobou pořád zpíváte, i když se vehementně vyhýbáte pěvecké dráze," myslí si první.

„Je to škoda, že se tomu zpěvu nechcete intenzivněji věnovat, ale zároveň si vás nedokážu představit jen jako zpěváka. Vy se hodíte před kameru i k mikrofonu," dodává druhá.

Herec a tečka

Lambora má ale na věc jasný názor a nic na něm měnit nechce: „Už znáte mou několikrát vyřčenou větu: ‚Nehodlám se vrhnout na pěveckou dráhu‘. Sám musím uznat, že to tak v posledních týdnech nevypadá, a taky si musím přiznat, že mě zpěv a vše kolem moc baví. Každopádně si myslím, že je tu spousta šíleně talentovaných mladých zpěváků a zpěvaček, a tak tuto disciplínu s čistým srdcem přenechám jim!“

Krátce po svém vyjádření ale zveřejnil fotografii z nahrávacího studia, kde pracoval na představení Balada pro banditu.