Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tv tipy: Zábavné pořady na obrazovkách aneb jídlo, slzy a sex

Tv tipy: Zábavné pořady na obrazovkách aneb jídlo, slzy a sex
Tv tipy: Zábavné pořady na obrazovkách aneb jídlo, slzy a sex
Zdroj: Thinstock, archiv pořadů

Bavit se můžete třeba u pořadu Nikdo není dokonalý a červenat při sledování zbrusu nového týdeníku Intim night, kterým provází stále sexy Heidi Janků.

Intim night

TV Barandov, pátek 22:40

Pořadem o intimitě vás v roli moderátorky provede Heidi Janků (50) a těšit se můžete i na trojici sexy reportérek, které budou přinášet horké zprávy přímo z terénu. 

V magazínu Intim Night vás čekají například témata, jako je chorobná žárlivost, alergie na sperma či zda se může penis zlomit nebo ne. Otázky budou zodpovídat přední čeští odborníci z řad psychologů, sexuologů a dalších.

Pro časopis Vlasta moderátorka odpověděla na otázku, na co by diváky, kteří pořad ještě neviděli, nalákala:
"Myslím, že by mohl přitáhnout i lidi, kteří jsou více puritánští, kteří se stydí bavit o sexu se svými kamarády. Tento pořad totiž není jenom o erotice a pikantnosti, ale svým způsobem má i vzdělávat. Většinu reportáží komentují sexuologové a další odborníci, kteří se danou problematikou zabývají. Dozvíte se také, jaké si vzít erotické prádlo, abyste byla pro svého partnera co nejpřitažlivější, a řadu dalších věcí, o kterých jste třeba neměla ani tušení a které byste mohla vyzkoušet, například tantrickou masáž a podobně."

Přečtěte si pokračování rozhovoru s Heidi Janků

Názor Kafe.cz

I když se všude píše, že náš přístup k sexu je dnes velmi otevřený, opak je často pravdou. Mnoho lidí o sobě v téhle sféře pochybuje a neví si rady. Pořad, který se s přispěním odborníků zabývá některými tabu z oblasti lidské intimity, je dle našeho názoru určitě zapotřebí.

 

Zdroj: Thinstock, archiv pořadů

Nikdo není dokonalý

Tv Prima, středa 20:15 

Nenechte si ujít zábavná a hřejivé setkání moderátora Jiřího Krampola a jeho hostů, v němž samozřejmě nebudou chybět záludné otázky a kuriózní odpovědi, ale i vtipy, anekdoty a historky ze života.

Názor Kafe.cz

Máme tenhle pořad v redakci moc rádi a jeho návrat na obrazovky nás potěšil. Hosté pana Krampola bývají báječní a nevědomost národa k popukání.

 

Zdroj: Thinstock, archiv pořadů

VIP prostřeno

Prima, úterý a čtvrtek 20:15

Každý z uvedených večerů budete mít jedinečnou možnost nahlédnou do kuchyní dvou známých osobností a těšit se na lahůdky, kterými své VIP hosty poctí. Svoji roli při výběru toho nejlepšího ze čtveřice hraje i zábava, jakou si vymyslí, a celková atmosféra večera.

Názor Kafe.cz

Chcete vědět, jak to v jejich domácnostech vypadá? Zda jsou "vipky" puntičkáři, nebo naopak trochu šmudlové? Jak se vypořádají se čtyřchodovým menu před zraky národa? Bude konverzace váznout, nebo naopak? Nás tohle všechno zajímá, takže máme i VIP prostřeno moc rády.

 

Zdroj: Thinstock, archiv pořadů

Ženy na cestách

Prima, neděle 18:05

Cestovatelský magazín, který diváky seznámí s atraktivními destinacemi a poskytne návody jak si užít teplo, moře, památky, přírodu a speciality místní kuchyně. Průvodkyněmi na cestách, které vše vyzkoušejí na vlastní kůži, jsou Anife, Zlata, Zdena a Míša.

Názor Kafe.cz

Tak trochu závidíme těmhle ženám cestovatelkám, do jakých končin světa se díky natáčení dostaly.

 

Zdroj: Thinstock, archiv pořadů

Pošta pro tebe

ČT 1, středa 20:00

Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše doplněné notnou dávkou emocí můžete sledovat každý týden na ČT1. 

Názor Kafe.cz

Tenhle pořad musí milovat hlavně lidé se srdcem na dlani, co si rádi popláčou. Těm ostatním se bude zřejmě otevírat kudla v kapse :-)

 

Zdroj: Thinstock, archiv pořadů

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Generace dětí jako v bavlnce

Dala jsem vás v sedm spát a basta, prostě jste bez řečí museli. Nenosili jste značkové oblečení a kamarády jste měli. Podobné výtky mohou slyšet…

Akční letáky