Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

KINOTIP: Něžné vlny

KINOTIP: Něžné vlny
KINOTIP: Něžné vlny
Zdroj: oficiální zdroje k filmu
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

Půvabné retro osmdesátých let, mladá láska, vtipné hlášky i situace. To je nový film Jiřího Vejdělka s náznem Něžné Vlny. Svoji premiéru měl 9. ledna a my vám o něm přinášíme podrobnosti.

Sympatický Vojta je nesmělý a jeho rodina praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka, bývalá hvězda dětské lední revue, vidí v synovi talentovaného pianistu. Jenže Vojta má docela jiné priority - především rusovlasou spolužačku Elu, okouzlující akvabelu, která už v listopadu odjede do vysněné Paříže. Jestli Vojta rychle nepodnikne něco opravdu zásadního, zmizí mu Ela navždy za železnou oponou. Píše se totiž rok 1989.

Důvody, proč na film do kina vyrazit:

  • Pokud máte rádi půvabné retro příběhy ve stylu Pelíšků, přijdete si na své.
  • Pokud máte rádi Vojtu Dyka, přijdete si na své dvojnásob.
  • A pokud si chcete v kině jen odpočinout (ne usnout), odreagovat se a dobře se bavit, jsou Něžné vlny trefou do černého.   
Režie: Jiří Vejdělek
Scénář: Jiří Vejdělek
Hrají: Lucie Šteflová, Robert Cejnar, Jan Maršál, Táňa Pauhofová, Hynek Čermák, Gabriel Barreto de Carvalho, Vojtěch Dyk, Jan Budař, Jan Hartl, Vica Kerekes, Václav Kopta, Taťjana Medvecká a další

Podívejte se na ukázku k filmu

 V kinech teď také uvidíte: Walter Mitty a jeho tajný život

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU