Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

KINOTIP: Walter Mitty a jeho tajný život

KINOTIP: Walter Mitty a jeho tajný život
KINOTIP: Walter Mitty a jeho tajný život
Zdroj: oficiální zdroje k filmu
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

Nesmělý snílek, který tajně miluje svoji kolegyni, ale na rande by se ji pozvat neodvážil. Tak to je Ben Stiller ve svém novém filmu, který sám i režíroval. U filmových kritiků si tenhle "kousek" stojí opravdu velmi dobře a my pro vás máme informace, ukázku i dobré důvody, proč vyrazit do kina.

Walter Mitty je nesmělý a věčně snící správce negativů časopisu Life, ve svém jednotvárném životě se jen těžko potkává s realitou. Proto raději žije ve svém vysněném světě. V něm se mění na dokonalého romantického hrdinu bojujícího za lepší, spravedlivější svět. Trestá padouchy, zachraňuje pejsky z hořících domů a ochraňuje bezbranné ženy. A také se ve svých snech stává cílem obdivných pohledů kolegyně Cheryl, kterou bez jejího vědomí do svých snových toulek často angažuje. Ale i ve svém reálném životě se jednoho dne Walter musí rozhodnout k zásadnímu kroku do neznáma a opustit bezpečný přístav archivu plného negativů a fotografií, kde jsou jeho největším nepřítelem jen pomalu padající prach a ústrky šéfa. Aby zabránil svému vyhazovu, musí najít ztracený negativ fotografie, která má být na titulní stránce časopisu. Kvůli tomu musí najít slavného fotografa Seana O'Connella. To ale neznamená zavolat si taxíka a zajet o pár bloků vedle. Představuje to dobrodružnou cestu okolo světa, putování divočinou a nejzapadlejšími kouty naší planety, protože nepolapitelný fotograf-dobrodruh je hvězdou fotožurnalistiky proslulou neúnavným odhodláním hnát se za příběhem bez ohledu na to, kam až jej zavede. A tak se Walter musí vydat po jeho stopách.

Důvody, proč na film do kina vyrazit:

  • Jednoduše proto, že tenhle film je vážně bezvadný. Zábavný, napínavý i dojemný zároveň.
  • Ben Stiller s věkem dozrál a na jeho hereckém výkonu je to znát (je skvělý!). Mimochodem, film si tenhle komik z oblíbené trilogie Fotr je lotr i sám režíroval.
  • Těšit se můžete na překrásné záběry z Islandu a Grónska. Kamera je u tohoto filmu přímo excelentní
  • Nudit se v kině rozhodně nebudete. Nouze o komické momenty a vtipné hlášky nehrozí.
  • Máte rádi happy endy? Tak to si přijdete na své!
Režie: Ben Stiller
Scénář: Steve Conrad
Hrají: Ben Stiller, Kristen Wiig, Adam Scott, Kathryn Hahn, Patton Oswalt, Shirley MacLaine, Josh Charles, Adrian Martinez, Sean Penn, Ólafur Darri Ólafsson

Podívejte se na ukázku k filmu 

V kinech teď také uvidíte: Přijde letos Ježíšek? 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Mají z vás muži strach?

Test: Mají z vás muži strach?

Působíte na muže odtažitě, sebevědomě a autoritativně, takže se vás spíše bojí, než aby s vámi kamarádili? Jak jste na tom ve vztahu s nimi a jaká…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU