Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek (UPRAVENY VZOR NA LIDI)

A je tu další anketa, ve které vybíráte, kdo z přihlášených získá naši Proměnu, koho si naši odborníci vezmou do parády. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

proměna její vrstevnice paní Evy. Když mohla mít odvahu Eva, Anna to zkusí taky. Je jí 61 let a v důchodu ji potkala složitá situace, kvůli niž se před pár lety přestěhovala do cizího města a aktivní život pro ni tím skončil. Teď však potkala muže, s nímž jezdí na kole, in-line bruslích, lyžuje, plave... Ráda by vedle něj vypadala sportovně a mladě a v tom by jí proměna mohla pomoci.

Blanka H.
Blanka H. - soutěžící o Proměnu  Blanka má dvě dospělé dcery, pracuje jako nákladní pokladní, je jí 42 let a má dvě dospělé dcery. Právě jejich rozhovory ji přiměly uvědomit si, jaké má nedostatky a mezery v oblasti líčení a úpravy vlasů. Ráda by je překvapila - nalíčenou a načesanou by ji třeba ani nepoznaly. Blanka má ráda ruční práce, hlavně vyšívání, četbu, cestování, hudbu a divadlo.

Jitka V.
 Jitka V. - soutěžící o Proměnu Jitce je 51 let a je už dvacet let vdovou, momentálně bez práce. Během let se věnovala víc dětem než sobě a teď by si ráda Proměnou dodala sebevědomí. Její koníčky: procházky se psem, turistika, plavání, internet, cestování a vaření.

Kateřina H.
 Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Kateřina je 33letá maminka sedmileté dcerky a půlročních dvojčátek, a tak na sebe teď nemá vůbec čas, kolem dětí je spousta práce. Proto se přihlásila do Proměny.

Lenka B.
 Lenka B. - soutěžící o Proměnu Lenka je na mateřské dovolené se dvěma syny a je jí 27 let. Hlavně proto se ke kadeřnici moc nedostane a proto se hlásí do Proměny. Má vlasy dlouhé do půli zad, od přírody vlnité, a úprava spočívá ve stažení do drdolu.

Lucie N.
 Lucie N. - soutěžící o Proměnu Lucii je 28 let a naše Proměny se jí prý moc líbí. Protože nechce být "domácí puťka ve vytahaných teplácích", ale naopak chce vytahat atraktivně, rozhodla se přihlásit. Lucie je vdaná, pracuje jako zdravodní sestra a jejími koníčky jsou turistika, jízda na kole a kultura.

Lucie S.
 Lucie S. - soutěžící o Proměnu Lucii je 26 a pracuje v cestovní kanceláři, práce ji baví. Má dlouhé rovné vlasy, už dlouho, a ráda by zkusila něco nového. Třeba proto, že jí i na srazu ze střední spolužačky říkaly, že vypadá pořád stejně a na příštím srazu by ráda vypadala už jinak.

Lukáš Ch.
 Lukáš Ch. - soutěžící o Proměnu Lukáš by nebyl úplně první muž v Proměně, náš tým už jednou "vytvářel Beckhama". Je to na vás. Lukášovi je 21 let a chystá se změnit práci, proto by rád vypadal seriózněji. A také pro svou přítelkyni, která nevěří, že by do toho šel. Jeho problémem jsou hlavně vlasy, původem zrzavé a už dlouho barvené, těžko upravitelné. Lukášovy koníčky: cestování, motorka, volejbal a přítelkyně.

Monika P.
 Monika P. - soutěžící o Proměnu Monice je 33 let a má dva syny, 14 a 4 roky. Po mateřské je zatím nezaměstnaná. Protože je s dětmi sama, jejími koníčky jsou hlavně ony. I proto je její sebevědomí na bodu mrazu a proto by ráda prošla Proměnou, aby získala novou chuť do života.

Petra B.
 Petra B. - soutěžící o Proměnu Petra je 21letá vdaná paní. Ráda by proměnou prošla pro manžela - i když on tvrdí, že se mu líbí pořád a taková, jaká je, sama má pocit, že by se sebou měla něco udělat. Trochu totiž přibrala a chtěla by ukázat sobě, manželovi i ostatním ženám, že i ženy s nadváhou mohou být krásné a sebevědomé. Její koníčky jsou domácí zvířátka nebo třeba posezení s přáteli.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově, a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky