Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co udělá plastická operace nosu s tváří: Příběhy žen, kterým změnila život

Rhiannon Langley ukázala světu, jak operace nosu bolí, ale také, jak dokáže totálně změnit život
Rhiannon Langley ukázala světu, jak operace nosu bolí, ale také, jak dokáže totálně změnit život
Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (29)

Stačí tak málo a komplex je pryč. Tedy alespoň podle neuvěřitelných fotografií “před a po“ to tak může působit. Ve skutečnosti je ale cesta za novým lepším vzhledem poměrně složitá. Na konci může být nejen mnohem hezčí tvář, ale také doslova raketový nárůst sebevědomí.

Plastická operace nosu není banalita, jde o poměrně náročnou operaci, která si žádá zkušeného a zručného chirurga a vcelku dlouhou rekonvalescenci. Plastičtí chirurgové dnes ale umí "opravit" snad téměř vše. Pouští se do úprav velkého nosu typu skoba, pršáku, křivého nosu ve stylu Belmonda a dalších. Každopádně, i když cesta za novým nosem bývá trnitá, na konci může být nový vzhled a rozzářený úsměv spokojené pacientky.

Rhiannon Langley je pětadvacetiletá australská kadeřnice a hvězda sociálních sítí. I když může její život na první pohled vypadat snově, Rhiannon se prý už léta velmi trápila. Od puberty totiž měla deprese ze svého nosu. Jeho tvar se jí vůbec nelíbil a ona měla pocit, že jí na nos každý zírá. Na sociální sítě se rozhodla vstoupit proto, aby se zbavila mindráku. Svým sympatickým vystupováním si získala tisíce fanoušků, ale čím více měla sledovatelů, tím častěji se jí stávalo, že ji někdo upozornil na to, že nemá hezký nos.

Rhiannon se tedy rozhodla konečně jednat, na tři týdny se přestěhovala do Thajska, kde absolvovala operaci nosu. O své zkušenosti dennodenně a velmi otevřeně informovala své fanoušky formou vlogů. Všichni tak mohou vidět, že operace nosu je bolestivá a trvá dlouho, než se vše ustálí. Rhiannon je ale nyní skutečně šťastná a všem doporučuje, aby neváhali a svých komplexů se zkusili zbavit co nejrychleji. V galerii najdete mnoho dalších příkladů toho, jak úžasně to může vypadat, když se operace nosu podaří.

Podívejte se, jak vypadá rekonvalescence po operaci nosu.
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky