Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Longoria v Cannes: Třpytky zralým ženám sluší, podtrhnou jejich krásu a šarm

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Festival v Cannes je prestižní akce, o kterou se celebrity z celého světa perou. Jen ty nejlepší mají možnost procházet se po rudém koberci a bojovat o Zlatou palmu. Škoda, že se neoceňuje i styl, rozhodování by bylo těžké.

Výběr toho nejlepšího

Festival v Cannes není jen přehlídkou filmů, ale i prvotřídní módy. Pozvánku na noblesní akci nedostávají jen představitelé žhavých filmových novinek a jejich režiséři, ale i herečtí bardi jako Colin Firth, Helen Mirren nebo Julianne Moore, a topmodelky, které se nebojí jít s kůží na trh a odhalit maximum ze svého těla jako pravidelná návštěvnice Bella Hadid. Každoročně se tak může francouzská riviéra pochlubit koktejlem toho nejlepšího ze světa filmu i módy.

Boj o Zlatou palmu často ustupuje právě přehlídkám a dění na promenádách, kde se odehrává ta pravá show. I když letošní ročník se obešel bez legendárního pádu Helen Mirren.

Julianne Moore Julianne Moore Zdroj: Profimedia

Co se třpytí ...

Mezi závějemi z tylu a provoplánových modelů v čele s Alessandrou Ambrosio a vitiligem trpící Winnie Harlow se pravidelně objevovaly ženy v úchvatných a blýskavých šatech.

Julianne Moore, Helen Mirren, Catherine Deneuve a mnoho dalších patřily mezi ty, které dokázaly, že si umí s módou pohrát a s dostatečnou mírou vkusu a soudnosti může třpyt zralým ženám prokázat velmi dobrou službu.

Julianne Moore vsadila na "stříbrnou klasiku" hned několikrát. Jednou ukázala nohy, na premiéře Rocketmana si pohrála s barvami a přimíchala trendy lososovou. Oba kousky jí ubraly několik let.

Helen Mirren koketovala s materiály a zdobením a pokusila se dát dohromady tyl a třpytky. Nestárnoucí herečce tento styl sluší. O to víc, když se zahalí do nenápadné béžové barvy s růžovým nádechem a do stejného odstínu sladí i vlasy.

Catherine Deneuve tlumené barvy sluší. To ale neznamená, že by se měla vzdát zdobných a nablýskaných materiálů. Petrolejový odstín a padnoucí střih jí nesmírně lichotí a podtrhuje maximum její krásy.

Inspirujte se v naší galerii a blýskněte se!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky