Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paulina Swantje: Už to nešlo zamaskovat, musela se se svým obličejem smířit

Pihy nejsou překážkou
Pihy nejsou překážkou
Zdroj: Shutterstock
Více v galerii
Pihy nejsou překážkou

Spousta žen se snaží pihy zamaskovat a překrýt silnou vrstvou make-upu. Paulina Swantje jich má tolik, že se s nimi musela smířit. 

Jiná 

Pihy se na těle člověka objevují v prvních letech života a většinou přibývají postupně. Je třeba hlídat především velké, tmavé, vystouplé a ty, které mění tvar nebo barvu. Paulina Swantje byla jiná. Narodila se se spoustou pih a mezi dětmi, které měly kůži jemnou, světlou a bez poskvrnky, se vyjímala. Neměla pro to žádné genetické dispozice. V rodině mají jen pár pih na nose, nic víc. Nejtěžší pro ni bylo období dospívání. Byla terčem posměchu. Silná vrstva líčidel vytvářela na obličeji dojem masky a Paulina byla ještě víc k smíchu. Úspěchů dívka nedosáhla ani na speciální klinice, kde se snažili pihy zesvětlit. Vyzkoušela nespočet babských rad jako obklady z kurkumy, citronové šťávy a zkyslého mléka. Nic nepomohálo. 

Svá 

Musela se smířit s tím, jak vypadá. Pro dívku v pubertě to byl hodně těžký krok, ale vyplatil se. Už několik let je hvězdou sociálních sítí a ukazuje, jak půvabná je bez líčidel. Její přirozenou tvář a jedinečnou krásu obdivuje šest set tisíc fanoušků. Paulina je okatá, má světlé vlasy, plné rty a štíhlou postavu. Na jedné straně míry modelky, na druhé pihy, díky kterým má v sobě něco extra. V době, kdy se prosazuje přirozená krása, by byla škoda drobné tečky na obličeji v dekoltu maskovat. 

Společně 

Dokázala, že nemá smysl skrývat svou pravou tvář. S pihami bojuje i spousta celebrit jako Emma Watson (30), Mandy Moore (36), Bella Hadid (23), Helena Christensen (51), Olivia Munn (40), Bar Rafaeli (35), Alicia Keys (39) nebo Gisele Bündchen (40).

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU