Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lifting, který nebolí: Vyzkoušejte magické mezonitě

Lifting, který nebolí: Vyzkoušejte magické Mezonitě
Lifting, který nebolí: Vyzkoušejte magické Mezonitě
Zdroj: Mediestetik
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Vrásek přibývá a obličej se začíná nebezpečně svažovat k zemi, jen co překleneme pětadvacítku. Nejprve je to pohyb plíživý a málo patrný, po třicítce a po čtyřicítce už si ale těžko nelze nevšimnout. Mohou za to kolagenová vlákna v pokožce, která v průběhu let ochabují a povolují se. Pomoci vám může tahle revoluční novinka.

Klasický operační lifting s kvalitou pleti nic neudělá, jen z oblasti odstraní přebytečnou kůži. Kolagenu však dál ubývá a obličej začíná znovu povolovat. Operace je navíc spojena s dlouhou rekonvalescencí.

Mohlo by vás také zajímat: Na vlastní kůži: Laserová epilace na klinice Mediestetik

Odpusťme si operaci

Jděte na to chytřeji. Můžeme strávit půl až tři čtvrtě hodiny v příjemném prostředí pražské pobočky mezinárodní sítě klinik Mediestetik a dopřát si magický lifting. Magický proto, že bez jediného řezu skalpelem dokáže pozvednout kontury tváře stejně skvěle jako plastická operace. A k tomu ještě zlepší kvalitu pleti a vyhladí její strukturu.

Zdroj: Mediestetik

Jak funguje magie?

Magický lifting je nejnovější miniinvazivní technologií. Do pokožky se při něm ve směru vrásek a hlubokých rýh zavádějí speciální biokompatibilní nitě, tzv. mezonitě. Síť z těchto nití funguje jako opora pleti a stimuluje tělo v místě zavedení k větší produkci kolagenu. Po šesti měsících organismus nitě odbourá a ty se úplně rozpustí. Za sebou ovšem zanechají kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí. Po mikrojehličkách, kterými se nitě při povrchové anestezii aplikují, navíc nezůstávají žádné stopy, není proto třeba brát si v práci dovolenou, ani odříkat jakékoliv schůzky.

Lifting, který nebolí: Vyzkoušejte magické mezonitě Lifting, který nebolí: Vyzkoušejte magické mezonitě Zdroj: Mediestetik

  • „K dosažení kýženého efektu, který zpravidla vydrží dva až tři roky, stačí jediné ošetření, které je navíc kombinovatelné i s jinými metodami. Kromě buněčného omlazení pomocí krevní plazmy Regenplazma můžeme ošetření kombinovat také s dermálními výplněmi, botoxem či s aplikací kyseliny hyaluronové. Výborného efektu je dosahováno také spojením s neinvazivním liftingem Thermage,“ říká lékařka Magda Neparidze, zkušená laserová specialistka z kliniky Mediestetik.
  • „Procedura umožňuje lifting měkkých tkání obličeje i těla a odstraňuje vrásky,“ doplňuje korektivní dermatoložka z kliniky Mediestetik Olga Shalamova. „Lze ji využít také jako prevenci před ochabnutím a povadnutím tkání obličeje, krku nebo těla.“

Lifting si poradí jak s pokleslými tvářemi a víčky, tak s vpadlým obočím nebo s tou prokletou druhou bradou. Vyřešit dokáže také svislé vrásky kolem úst, nevýrazné kontury obličeje a mnoho dalších nedostatků. Efekt je viditelný okamžitě po ošetření a po dobu dalších dvou let si na nás pak žádná gravitace jen tak nepřijde. Zkrátka magie.

Chcete vědět, jak vypadají výsledky magického liftingu? Prohlédněte si naši fotogalerii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jste chronická dietářka?

Jste chronická dietářka?

Toužíte po štíhlé linii, ale namísto zdravého životního stylu a dostatku pohybu mnohem častěji sklouzáváte k držení různých diet. Nakonec je výsledek…

Akční letáky