Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krása nikdy nebarvených vlasů: Co se stane, když se přestanete barvit

Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (27)

Tomuhle se říká nadpozemská nádhera. Dlouhé vlasy, které nikdy nebyly obarveny a tak měly možnost dorůst do nečekané délky. Podívejte se do galerie a oněmníte nádherou. A pozor, je také dost možné, že vás zamrzí, že jste kdy sáhli po krabičce s barvou nebo požádali kadeřnici o obarvení. 

Barva na vlasy totiž často pozdržuje růst vlasů, takže nemají šanci dorůst do takovéto délky. Růst vlasů ale můžete podporovat různými šampóny, nebo séry. Pokud chcete vlasy barvit, je lepší používat přírodní barvy, jako je hena, která se prodává v různých odstínech od světle hnědé až po černou, případně na vlasy použít přeliv, který je k vlasům šetrnější.

Vlasy si zalouží kvalitní péči, kvalitní přípavky a také pravidelné ošetření vlasovou maskou spolu se stříháním konečků. Právě ustříhnutí odumřelých konců vlasy posiluje a dává jim možnost odlehčit se a znovu poporůst o nějaký ten centimetr. Návštěvu kadeřníka alespoň jednou za čas, si zaslouží každá žena a samozřejmě i muž. Luxus toho, že se někdo profesionálně postará o vaše vlasy a hlavně pocit péče je jeden z nejkrásnějších zážitků, který můžeme věnovat sami sobě. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky