Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Xindl X zhubl dvacet kilo a změnil se k nepoznání.

Xindl X
Xindl X
Zdroj: Profimedia.cz
Xindl X

Za posledních několik měsíců prošel obrovskou proměnou. Muzikant Xindl X se pochlubil novou fotografií z dovolené a rozhodně je co obdivovat! Vypadá lépe než kdy předtím, na konci své cesty ještě ale není. Jak prozradil redaktorům webu Šíp.cz, k proměně ho motivovala manželka. 

Muzikant Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, shodil neuvěřitelných dvacet kilo, ještě ale zdaleka nekončí. „Začínal jsem na více než 110 kilech s tím, že bych se rád dostal na osmdesát, která jsem měl, když jsem vydával první desku,“ svěřil se zpěvák pro web Super.cz. Za jeho obří proměnou stojí hlavně pohyb. 

Může za to David Guetta

Jednačtyřicetiletý hudebník prozradil, že v něm odhodlání zhubnout přebytečná kila probudila jeho manželka Monika. Ta totiž před časem zahlédla na internetu fotografii padesátiletého dýdžeje Davida Guetty, který se i ve svém věku chlubí perfektně vyrýsovanou postavou, a Ondřejovi s nadsázkou řekla, že by byla ráda, kdyby tak v padesáti také vypadal. A tak se do toho autor písně V blbým věku rovnou pustil. „Díky pandemii jsem měl prázdný diář, takže jsem si řekl, že než abych se užíral tím, že nejsou koncerty, využiju čas k tomu, abych se sebou něco udělal,“ vysvětloval Super.cz zpěvák. 

Hubnutí prospěl i pobyt na Tenerife, kde Xindl X s rodinou od října loňského roku žije. Ostrov totiž nabízí perfektní klimatické podmínky pro pohyb venku. „Každé dopoledne, když jsme odvedli děti do školy, jsem se začal věnovat pohybu – ať už beach volejbalu, padlu nebo deseti- až dvacetikilometrovým procházkám,“ prozradil svůj recept na hubnutí redaktorům webu Šíp.cz. 

Vzdal se alkoholu

Jak ale dále uvedl, strava v hubnutí tak velkou roli nehrála. „Vlastně jsem svůj jídelníček skoro neměnil. Jen jsem změnil množství toho, co jím, a občas si musím pomoct tvarohem s přidaným proteinem, abych měl dost bílkovin,“ nechal se slyšet hudebník, který se zároveň již více než 150 dní nedotkl alkoholu. 

„Dneska slavím 150 dnů bez alkoholu. Za tu dobu mám v nohách 1350 kilometrů a 20 kilo dole. Děkuju moc za podporu, kterou mi během té doby posíláte. A už za měsíc a půl mě čeká opravdová zkouška ohněm – koncertní turné, které se paradoxně skoro celé odehrává na vinicích. Bez skleničky na pódiu to bude nezvyk, ale věřím, že zvládnete pít i za mě a že si to spolu skvěle užijeme,“ napsal hudebník na sociální síti k fotografii, kterou mnohé zaskočil.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky