Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Baviče Zdeňka Izera byste nepoznali: Ztloustl a má plnovous. Čím se nyní živí?

Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
Zdroj: Profimedia.cz
Zdeněk Izer

Už je to nějaký ten čas, co se bavič a imitátor Zdeněk Izer naposledy objevil na televizních obrazovkách. Nyní se totiž kameře striktně vyhýbá a živí se tím, že objíždí firemní večírky s vlastní zábavnou show. Ne vždy ale na jeho představeních zábava je.

Své by o tom mohla vyprávět skupinka žen, která nedávala pozor a hlučela na svém firemním večírku, zatímco měl Izer vystoupení. Bavič si nejen nebral servítky, ale podle Extra.cz je nazval dokonce spolkem divných holek nebo kvočnami.

Sám přitom vypadá jako bezdomovec. Nechal se zarůst plnovousem, narostlo mu břicho a ucho mu zdobí vzhledem k věku trapná náušnička. Vychování také mnoho nepobral, jinak si nelze vysvětlit jeho slovní útok na účastnice večírku, které si dovolily nechovat se jako ve škole při vyučování a mlčet, než se Izer vypovídá.

Nadávky účastnicím večírku

„Děvčata, nebudeme se přeřvávat. Tenhleten spolek divných holek. Ty kvočny. Zkuste cintat potom. Ještě chvilku. Vydržte to, nebo běžte do pr…! Protože kolem vás by to třeba někoho zajímalo a vy tady furt melete pantama,“ pokřikoval dle Extra.cz na skupinku žen, které se chtěly bavit na svém vlastním večírku po svém.

Jak na to reagoval majitel firmy, který ho jistě za nemalé peníze objednal, není známo. Ale asi nijak, protože bavič nelenil a v hejtování zaměstnankyň pokračoval.

„Ty jseš úplně vymletá, viď? Už to nepij ani ředěný. Běžte si sednout k vodní dýmce a tam si cintejte. Fakt je to zbytečný,“ zaměřil se na jednu konkrétní ženu z publika.

Slušnost by neškodila

Přestože je jeho chování za hranicí vší slušnosti, tak je vidět, že na atraktivitě to televizní ikoně devadesátých let nijak neubírá. Diář má prý stále plný a kšefty se mu jen hrnou. Doufejme tedy, že měl pouze špatný den, protože pokud si takto nechávají nadávat ve více firmách, jde to s naším národem opravdu z kopce.

Izerovi nikdo nebere, že ve svém oboru patřil mezi špičku, jeho videa na YouTube jsou stále velmi oblíbená, a některé jeho hlášky dokonce zlidověly, ale přece jen by se měl naučit chovat. O to více, že se jednalo o ženské publikum.

V jednadvacátém století už nikdo není zvědavý na to, aby byl nazýván takovými přívlastky, jakými bavič skupinu žen častoval. Obzvlášť když mají upito a chtějí se na firemní akci bavit. Některým z nich to prý dokonce večírek pokazilo a odešly domů.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky