Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Meghan na první oficiální akci: Zvládla ji jako DOKONALÁ DÁMA

Vévodkyně Meghan
Vévodkyně Meghan
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

Teprve před třemi dny se před zraky celého světa stali manželi a už je čekala první oficiální akce. Jak vévoda a vévodkyně ze Sussexu zvládli svou velkou premiéru?

Harry je samozřejmě zkušený, od dětství se podobných veřejných událostí pravidelně zúčastňuje, tudíž na pozornost přítomných lidí a neustálé cvakání spouští fotoaparátů je zvyklý. Meghan sice coby bývalá herečka občas uvízla v hledáčku médií, ale to, co se kolem ní nyní děje, jistě muselo předčít veškeré její očekávání. I přesto nebo právě proto zvládla svou velkou premiéru coby manželka prince Harryho na jedničku.

Meghan oblékla částečně průsvitné šaty ve světlounké taupe barvě, které doplnila o psaníčko, světle růžový klobouk, lodičky ve stejné barvě a také o silonky, které nesmí členkám královské rodiny za žádnou cenu chybět. Kromě drobných náušnic vévodkyni zdobil jen snubní prsten od Harryho.

Meghan a Harry Meghan a Harry Zdroj: Instagram

Zahradní párty v Buckinghamském paláci byla uspořádána na počest blížících se sedmdesátin prince Charlese, otce Harryho.  

„Manželé se chystají na líbánky, ale ne hned,“ prozradil lakonicky mluvčí Kensingtonského paláce Jason Knauf. Harry a Meghan pravděpodobně chystají prožít své líbánky v Africe, na kontinentu, který je pro oba srdcovou záležitostí. Po seznámení před dvěma lety zde strávili společně pět dnů, během kterých se prý do sebe bláznivě zamilovali.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky