Thomas Markle, Meghanin otec, svou dceru ranil hned několikrát. Poprvé, když své snímky záměrně prodával médiím, podruhé pak ve chvíli, kdy tisku poskytl soukromý dopis, jejž mu vévodkyně zaslala. Nelze se proto divit tomu, že Meghan se svým otcem nemluví. Její polorodá sestra Samantha zase manželku prince Harryho veřejně hanila v několika interview a vyvracela některá z jejích tvrzení. Ani v tomto případě proto není překvapením, že spolu sestry neudržují žádný vztah. Zarážející je však výpověď dalšího člena Meghaniny rodiny, který tvrdí, že vévodkyně kromě své matky nemluví vůbec s nikým!

Pohrdá Meghan svými příbuznými?

Jak píše web Daily Mail, jeden z Meghaniných příbuzných, který si nepřál být jmenován, uvedl, že se vévodkyně se svou rodinou už nikdy bavit nebude. Prý se chová, jako by snad patřila do jiné sociální třídy, a tím pádem má pocit, že je někdo víc. „Očividně se nacházíme v odlišných třídách a už nikdy spolu nepromluvíme,“ uvedl zdroj. „Neměli bychom si hrát na něco, co nejsme, abychom byli přijati a milováni,“ dodal ještě.

Podle nejmenovaného člena rodiny za odloučením stojí jen a jen sama Meghan. Její příbuzní údajně nemají v plánu pokoušet se s ní navázat kontakt a napravovat vyhaslé vztahy, protože nechtějí „nahánět někoho, kdo o ně nestojí“.

Baví se jen s matkou

Jediným příbuzným, se kterým je Meghan v denním kontaktu, je tak jen její matka Doria Ragland. Ta dle jistých spekulací žije společně s Meghan a Harrym v jejich domě v Montecitu a pomáhá jim s péčí o dvouletého Archieho a novorozenou Lilibet. Je pravda, že se v souvislosti s Meghan a její vřelostí k příbuzným o žádném jiném členovi z její rodiny, kromě zmíněné matky, nikdy nehovořilo.

Není to přitom zdaleka poprvé, co někteří z Meghaniných příbuzných veřejně hovořili o tom, že se jich Meghan straní. V minulosti to uvedli například právě její otec Thomas či sestra Samantha.