Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Otec Meghan Markle promluvil v televizi o vztahu s dcerou. Bylo to zlé a smutné

Thomas Markle
Thomas Markle
Zdroj: Profimedia.cz
Thomas Markle

To, na co mnozí fanoušci Meghan Markle a prince Harryho dlouho čekali a čeho se dost možná i obávali, je tady. Thomas Markle, otec Meghan, totiž vystoupil v rámci pořadu 60 Minutes Australia, kde otevřeně hovořil o svém vztahu s dcerou. K překvapení všech ovšem vévodkyni nijak nepoškozoval. Kritiku od něj totiž schytala hlavně moderátorka Oprah. 

Vztah Thomase Markle a jeho dcery Meghan je již dlouhá léta zcela chladný. Naposledy spolu podle Thomase hovořili dva dny před její svatbou s princem Harrym. Tehdy totiž došlo k velkému odhalení. Médii se tenkrát začaly šířit různé fotografie Meghanina otce, a to i přesto, že sama královna tisk žádala, aby svou pozornost směřoval jinam. Nakonec se ale ukázalo, že Thomas sám velmi ochotně fotografům pózoval, a navíc dostal za snímky zaplaceno. 

Bojí se, že neuvidí vnoučata

Od té doby Meghan se svým otcem nemluví. Ten přitom již dlouhá léta prosí svou dceru o odpuštění. „Nejsem vrah. Udělal jsem jednu hloupou chybu a nikdy mi to nebylo odpuštěno. Omluvil jsem se za to už snad stokrát,” uvedl Thomas v rozhovoru pro australskou televizní stanici podle webu Entertainment Daily. Zároveň se svěřil, že by rád viděl svá vnoučata, než zemře. „Osmnáctého července mi bude 77 let. Mnoho z mužů v naší rodině se nedožívá více než osmdesáti let. Možná svá vnoučata nikdy neuvidím,” povzdechl si se smutkem ve tváři. 

Obvinil Oprah

V březnu letošního roku světem otřásl rozhovor, který Harry a Meghan poskytli moderátorce Oprah. Otevřeně v něm hovořili o důvodech, které je vedly k opuštění britské královské rodiny. A na monarchii nenechali nit suchou. Kromě toho Meghan část svého vyjádření věnovala i právě jejímu vztahu s otcem. K překvapení všech ovšem Thomas tuto část ve svém interview nijak nekomentoval. Namísto dcery hanil moderátorku. 

„Myslím si, že je využívá ke svému prospěchu a k postavení své nové show. Myslím, že zmanipulovala velmi oslabeného muže, aby říkal věci, které by zkrátka v televizi zaznít neměly. S mým tvrzením bude pochopitelně nesouhlasit, možná mě bude i soudit, ale je mi to jedno. Zkrátka využívá Harryho,” řekl odhodlaně Thomas na adresu Oprah. 

Thomas Markle se pustil do Oprah

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky