Jak se zdá, za vše může Josef Holomáč, vedle kterého herečka jen září. Díky novému partnerovi je ochotná jít ve svém životě dál a Stropnickému, se kterým se rozvádí, odpustit.

Fotky plné lásky

Fanouškům se se svou myšlenkou svěřila na Instagramu. K zamilované fotce ze společné dovolené připojila dojemné vyznání. "Díky za toto krásné ráno, díky za každý nový den. Díky za to, co už je za mnou jako těžký sen. Díky za všechny věrné druhy, díky, ó, Pane, za tvůj lid. Díky, že všechny křivdy, dluhy mohu odpustit. Díky za všechno krásné, čisté, dík za hudby dar. Díky za to, co zarmoutilo, díky za to, co potěší… lalala." Zároveň dodala, že se jedná o text z jejího oblíbeného dětského popěvku, který kdysi zazníval v kostele.

Podpora fanoušků

Veronika si loňský rok prošla opravdu těžkým obdobím, vše odstartoval rozchod se Stropnickým, který jí oznámil konec vztahu po emailu. Na konci roku pak přišla o milovanou maminku Olgu. Naštěstí má po svém boku partnera, který ji v ničem nenechá a vidí to tak i její sledující. Láska s Holomáčem Veronice jen prospívá. "Ano, je třeba umět odpouštět, někdy je to hodně těžké, ale pokud to neudělám, ublížím jen sama sobě. Verunko, děkuji," napsala Žilkové jedna ze sledujících. "A jedeme znovu dál a doufáme, že už bude jen lépe," podpořila herečku další z fanynek.

Stěhování Stropnického

I Stropnický už žije jiný život. Ten si v Izraeli, kde působil jako diplomat, údajně začal s mladou ženou z velvyslanectví. Nyní na svém postu v Izraeli bude končit a pořád ještě není jasné, kam jeho další kroky povedou. Od Žilkové si ovšem už i na dálku stihl odstěhovat poslední věci, pomohli mu kamarádi. "Takhle to vypadá, když končí láska. Manžel si pošle kamaráda s vozíkem pro kytaru, diplomy, bačkory i společné fotky. Život je vtip," napsala nedávno Žilková na svůj Instagram.

Související články