Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Žilková pohřbila maminku: Rakev nesli vnuci, přijel i syn z Panamy

Pohřeb Olgy Žilkové
Pohřeb Olgy Žilkové
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia
Pohřeb Olgy Žilkové

Herečka Veronika Žilková dala společně se svými blízkými poslední sbohem své mamince Olze Žilkové, která ve věku 98 let zemřela vloni o Vánocích. Na pohřbu nechyběla takřka celá rodina včetně Agáty Hanychové a jejího partnera Jaromíra Soukupa. Dorazil i příbuzný z Panamy. 

Rodina Veroniky Žilkové prožila v loňském roce velmi smutné Vánoce. 25. prosince totiž zemřela její maminka Olga, se kterou si byli všichni blízcí. V úterý 10. ledna se pak v Úněticích pozůstalí s maminkou a babičkou rozloučili. 

Důležitý úkol pro vnuky

Mezi smutečními hosty pochopitelně nechyběli ani vnuci Olgy Žilkové, kteří se zhostili čestného úkolu. Vincent Navrátil a Cyril Navrátil společně s několika mladíky, pravděpodobně dalšími vnuky Olgy, nesli babiččinu rakev. Ta byla nakonec uložena do rodinné hrobky Žilkových. Hrob zůstal nějakou dobu otevřený a pozůstalí tak mohli na rakev pokládat květiny a nejrůznější věnce. 

Pohřeb Olgy Žilkové Rakev nesli vnuci.  Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Sourozenci se sešli

Kromě Veroniky Žilkové na poslední rozloučení dorazili také její dva sourozenci – sestra Jarmila a bratr Štěpán. Ten kvůli pohřbu dorazil až z daleké Panamy, kam se podle Blesku před lety odstěhoval na důchod. Nejen Veronika Žilková svého bratra po delší době ráda viděla, ale i její dcera Agáta se se svým strýčkem vřele vítala. 

A i Agátu kromě jejího partnera Jaromíra Soukupa, který z nějakého důvodu působil značně unaveně, doprovázeli takřka všichni sourozenci. Z dostupných fotografií je zřejmé, že nejmladší sestra Kordula, dcera Veroniky Žilkové s Martina Stropnického, na pohřbu babičky chyběla. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky