Václav Vydra a Jana Boušková jsou spolu neuvěřitelných čtyřicet let a letos oslaví sedmnácté výročí svatby. I když je tahle sehraná dvojka pro mnohé vzorem ideálního manželství, před časem se začalo spekulovat o krizi.

Nám se podařilo oslovit blízkého člověka z okolí páru a ten nám objasnil, jak to ve skutečnosti mezi sebou manželé mají.

Tráví spolu čas doma i v práci

"Je to absolutní fáma a pomluva. Jana a Václav jsou spolu a jejich vztah krizí neprochází, naopak," sdělil nám zdroj, který si nepřál být jmenován.

"Pokud někdo naráží na to, že je Jana často v divadle a Václav u koní, ano, oba mají své povinnosti. Zároveň spolu také pracují, takže se vídají nejen doma, ale i v zaměstnání. Například u dabování pořadu Prostřeno, což je velice náročné a zabere to mnoho času," vysvětlil informátor a dodal, že manželé společně komentují oblíbený kuchařský pořad již třináctým rokem a stále jim to klape jak na place, tak v soukromí.

"Po čtyřiceti letech vztahu je navíc normální, že si občas od sebe na chvilku rádi odpočinou a věnují se svým koníčkům," uzavřel kamarád manželů s tím, že se snad tímto článkem pomluvy o rozvodu zastaví.

Související články