Taťána a Ondřej Brzobohatí se seznámili v roce 2013 a zveřejnění jejich vztahu způsobilo pořádný rozruch. Herec a zpěvák byl do té doby ženatý s produkční Johanou Indrákovou, kterou si vzal v roce 2008.

Jako oficiální partner bývalé Miss World se Brzobohatý poprvé objevil na filmovém festivalu v Karlových Varech a od té doby spolu tvořili nerozlučnou dvojici.

Svatba hrdliček proběhla po třech letech vztahu v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v pražském Strahovském klášteře. Původně měla být veselka v naprostém utajení a někteří z hostů se o ní dokonce dozvěděli až v den konání, soukromí si ale novomanželé stejně neužili. Plán se totiž nevydařil a snímky ze svatby ještě ten den zaplnily internet. Manželé působili jako pár snů, poslední měsíce se ale mezi nimi něco změnilo.

Příští svatbu stihneš

Naposledy sdíleli manželé Brzobohatí snímky z jejich rodinného alba letos v červnu. Ačkoliv se Ondřej i Taťána vždy rádi chlubili svým dokonalým vztahem, od léta nenajdete na Instagramu ani jednoho z nich žádné společné fotografie.

Fanoušci si toho samozřejmě ihned všimli a pravidelně v komentářích bombardují Ondřeje i Taťánu dotazy, zda ještě vůbec tvoří pár. Taťána Gregor Brzobohatá nedávno naznačila, že šťastné manželství už je skutečně minulostí. Na módní přehlídce se zapovídala s mistrem etikety Ladislavem Špačkem, který byl v minulosti mluvčím i rádcem Václava Havla. Ten zmínil, že ho mrzí, že nestihl její svatbu.

Odpověď Kuchařové ale byla velice překvapivá. "Tu příští stihneš," sdělila dle Blesku. Špaček tak otázkou nechtěně prozradil utajenou informaci.

Manželství je na bodu mrazu, rozvodové papíry na stole

První problémy v manželství naznačil Ondřej Brzobohatý již před dvěma lety. Tehdy hudebník přiznal, že společně navštěvují psychoterapeuta a snaží se vztah zachránit, což se jim nakonec nepovedlo.

Vztahy Ondřeje a Táni jsou prý aktuálně na bodu mrazu. Podle informací Expresu spolu dvojice již nějakou dobu nebydlí a rozvodové papíry jsou podepsány.

Že spolu už manželé nechtějí mít nic společného dokazuje i nedávné vyhlášení Českého slavíka, kam sice dorazili oba, seděli ale úplně na opačné straně sálu a celý večer spolu neprohodili jediné slovo. Vypadá to, že láska tohoto páru už je opravdu definitivně u konce...

Manželé už mají prý podepsané rozvodové listiny

Související články