Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Fotogalerie: KUCHAŘOVÁ A BRZOBOHATÝ zveřejnili fotografie ze svatby. Jsou nádherné!

Svatební foto Kuchařová, Brzobohatý
Svatební foto Kuchařová, Brzobohatý
Zdroj: www.facebook.com
Prohlédněte si všechny fotografie (14)

O Ondřeji Brzobohatém a Táňě Kuchařové je známo, že si své soukromí úzkostlivě střeží. Neventilují v médiích své osobní problémy, v rozhovorech s novináři pečlivě váží každé slovo. O to větším překvapením bylo, když Táňa Kuchařová zveřejnila na sociálních sítích fotky z přísně utajované svatby, která proběhla na konci června.

 „Zdravíme všechny, po uplynutí pár dní od našeho krásného dne, jsme stále plni dojmů a nezapomenutelných zážitků, a tak jsme se rozhodli ještě dodatečně touto formou poděkovat všem skvělým lidem, kteří se podíleli na tak krásné oslavě života a lásky, jakou pro nás naše svatba byla. Zásluhou nejenom těchto lidí, kteří se stali součástí našeho krásného dne, na datum 30.6.2016 nikdy nezapomeneme. Děkujeme! T&O,“ okomentovali své rozhodnutí zveřejnit fotky novomanželé, kteří jsou momentálně užívají líbánky v Benátkách. 

Mohlo by vás zajímat: Tyto svatební šaty rozhodně nejsou tak zdařilé, jako ty, ve kterých předstoupila před oltář Miss World Taťána Kuchařová, ale třeba vás naše fotogalerie také pobaví. 

Zdroj: www.facebook.com 30 nejšílenějších svatebních šatů, které jste kdy viděli

 

 

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU