Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Fotogalerie: KUCHAŘOVÁ A BRZOBOHATÝ zveřejnili fotografie ze svatby. Jsou nádherné!

Svatební foto Kuchařová, Brzobohatý
Svatební foto Kuchařová, Brzobohatý
Zdroj: www.facebook.com
Prohlédněte si všechny fotografie (14)

O Ondřeji Brzobohatém a Táňě Kuchařové je známo, že si své soukromí úzkostlivě střeží. Neventilují v médiích své osobní problémy, v rozhovorech s novináři pečlivě váží každé slovo. O to větším překvapením bylo, když Táňa Kuchařová zveřejnila na sociálních sítích fotky z přísně utajované svatby, která proběhla na konci června.

 „Zdravíme všechny, po uplynutí pár dní od našeho krásného dne, jsme stále plni dojmů a nezapomenutelných zážitků, a tak jsme se rozhodli ještě dodatečně touto formou poděkovat všem skvělým lidem, kteří se podíleli na tak krásné oslavě života a lásky, jakou pro nás naše svatba byla. Zásluhou nejenom těchto lidí, kteří se stali součástí našeho krásného dne, na datum 30.6.2016 nikdy nezapomeneme. Děkujeme! T&O,“ okomentovali své rozhodnutí zveřejnit fotky novomanželé, kteří jsou momentálně užívají líbánky v Benátkách. 

Mohlo by vás zajímat: Tyto svatební šaty rozhodně nejsou tak zdařilé, jako ty, ve kterých předstoupila před oltář Miss World Taťána Kuchařová, ale třeba vás naše fotogalerie také pobaví. 

30 nejšílenějších svatebních šatů, které jste kdy viděli

 

 

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky