Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Milostné eskapády krásné zrzky: Táňa Pauhofová randila s boháčem, vzala si zajdu

Táňa Pauhofová
Táňa Pauhofová
Zdroj: Profimedia
Táňa Pauhofová

Táňa Pauhofová, která se často objevuje v českých filmech, se tajně vdala. Slovenská herečka si vzala o deset let mladšího zvukaře a hudebního skladatele Jonatána Pastirčáka. Krásná zrzka přitom měla před svatbou několik zásadních vztahů, randila se starším hereckým kolegou i hip-hopovým tanečníkem.

Půvabná herečka je známá tím, že si ráda střeží svoje soukromí. I tak se slovenskému deníku Plus Jeden Deň podařilo vypátrat, že Pauhofová je už vdanou paní. Své ano řekla zvukovému technikovi a skladateli Jonatánovi Pastirčákovi.

Novomanželé se seznámili před třemi lety v bratislavském Národním divadle, kde Jonatán tvořil hudbu k představení Antigona se slavnou slovenskou zpěvačkou Katarziou. Při pohledu na partnery je vidět, že herečka konečně našla lásku svého života a doslova září štěstím.

Tomáš Maštalír: Místo svatby rozchod

Pauhofová strávila osm let po boku slovenského herce Tomáše Maštalíra, který se naposledy objevil v komedii Patrika Hartla Prvok, Šampon, Tečka a Karel. I když jejich vztah tak trochu připomínal jízdu na horské dráze, měli se brát. Jenže nakonec ze svatby sešlo a s velkou láskou byl konec.

Daniel Antálek: Lásku nikdy nepřiznali

Hvězda bratislavského Národního divadla potřebovala přesně dva roky na to, aby se vzpamatovala z rozchodu s Tomášem Maštalírem. Pak se začala tajně scházet s hip-hopovým tanečníkem Danielem Antálkem, který vyhrál soutěž Česko Slovensko má talent. Dvojice vztah sice oficiálně nikdy nepřiznala, fotografové ale mladíka mnohokrát zastihli, jak tráví čas v Tánině domě.

Martin Vaľovský: Neměla na něj čas

Když sexy herečka natáčela velkofilm Lída Baarová, chodila zrovna s Martinem Vaľovským. Ten platí na Slovensku za mocného podnikatele, který organizuje konference pro nejbohatší obchodníky z ropného průmyslu nebo telekomunikací. Partneři se prý odcizili hlavně proto, že Táňa dávala před svým milým přednost pracovním povinnostem.

Osmatřicetiletá Pauhofová často natáčí s českými režiséry a fanoušci ji moc dobře znají z filmů Po čem muži touží, 3 sezóny v pekle nebo Román pro muže. Talentovaná herečka se objevila také v seriálech Hořící keř, Terapie nebo v pohádce Čert ví proč.

Táňa se sociálním sítím dlouho bránila. Nakonec ale podlehla a nedávno si založila profil na Instagramu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU