Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Absolonová je znovu šťastná, narozeniny oslavila v mužské společnosti

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
Monika Absolonová

Monika Absolonová má za sebou rok plný zvratů a nečekaných změn. Začátkem května se rozešla s dlouholetým partnerem Tomášem Hornou, se kterým má dva syny. Díky tomu neplánovaně zhubla osmnáct kilo, a vypadá ještě lépe než dřív. Málokdo by proto oblíbené zpěvačce tipoval, že právě oslavila pětačtyřicáté narozeniny.

Ještě na jaře musela Monika Absolonová řešit jeden problém za druhým. Přesně na prvního máje fanouškům na sociální síti oznámila, že její vztah s bývalým hokejistou a trenérem Tomášem Hornou je u konce. Pak si nešťastně zlomila nohu, ale i to dokázala populární zpěvačka zvládnout s humorem a nadhledem.

Dorazila Basiková i Aleš Háma

Vypadá to, že teď je Monika už z nejhoršího venku a jako čerstvá pětačtyřicátnice rozkvetla a moc jí to sluší. Dokonce uspořádala pro přátele tajnou oslavu narozenin, která se konala na jednom z pražských botelů. Jako první informaci o večírku přinesl deník Blesk.

Na párty dorazila spousta hvězdných hostů jako zpěvačka Bára Basiková, Aleš Háma s manželkou nebo Hanka Křížková, se kterou Absolnová hraje v mnoha muzikálech. Na začátku přišli mamince popřát i oba synové, Tadeáš a Matouš, ty ale po chvíli babička odvezla domů.

Objetí a polibky nebraly konce

Není divu, že to pak zbytek osazenstva na oslavě pořádně rozjel. Botel Albatros je navíc poměrně rozlehlý a má venkovní terasy. Právě tam chodila oslavenkyně kouřit a s radostí se objímala s přítomnými muži. Někteří z nich se dočkali i sladkých přátelských polibků.

Mejdan se nakonec protáhl dlouho do noci a bylo vidět, že si ho všichni náramně užili. "Chci být zdravá, šťastná, spokojená, zamilovaná, milovaná, žít v pravdě a lásce, mít stále radost ze svého povolání," napsala sama zpěvačka na sociální síti v den narozenin a dodala, že štěstí a zdraví si samozřejmě přeje také pro svoje děti a psa Jonáše.

"Počítám, že tu budu nejmíň do devadesáti, protože tu potřebuju být s klukama," napsala Monika vtipně na Instagramu v den svých narozenin.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU