Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Patrasová a Slováček utužují vztah: Nuda u nás neexistuje

Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Zdroj: Profimedia
Felix Slováček a Dagmar Patrasová

Střelecký ostrov se ve čtvrtek otřásal v základech. Tedy ne úplně celý, ale zdejší restaurace, kde probíhal supermejdan, jehož hlavním programem byl křest nového cédéčka Felixe Slováčka Nádherná láska a současně s ním i narozeninová oslava jeho manželky Dády Patrasové. Mezi pořádnou partičkou přátel a známých mj. dorazila Adriena Sobotová, Anife Vyskočilová, Zdeněk Barták, Saša Hemala, nechyběla samozřejmě ani dítka zmíněné dvojice, tedy syn Felix junior a dcera Anička. A hrálo se, zpívalo, popíjelo a baštilo až do pozdních nočních hodin.

„I když není doba úplně nejlepší, my si s Felixem užíváme každou chvilku. Před měsícem jsme se vrátili z parádní dovolené na Kanárských ostrovech a plánujeme, že bychom jako rodinka vyrazili někam za sluncem i o prázdninách. Zatím máme v plánu, že bychom vycestovali do Turecka a konkrétně do Antálie. Tam jsme jezdívali dost často, když byly děti malé. Chtěla bych, aby to byla taková pohodovka. Žádný stres, jen odpočinek a grilování na sluníčku. Ze sportovních aktivit jsem vyrostla, ovšem nějaký ten výlet po památkách si také určitě nenecháme ujít. Prostě bude to dovolená, jak má být, a těšíme se na místa, která jsme před řadou let poznali,“ uvedla na party Dáda, která rozdávala úsměvy, přijímala gratulace a květiny a ukázala i dárek, který dostala od manžela k šestašedesátinám – zlatý dukát se Žížalou Jůlií, která jí v minulosti provázela v dětských pořadech a stala se i po letech neodmyslitelnou součástí jejího profesního života.

Ke dnům nastávajícím a radostem a pracovním povinnostem manželského páru se v letu mezi diskusemi s přáteli a přípravou křtu vyjádřila i silnější polovina dvojice, manžel Felix.

„K té dovolené jen drobnost. Turecko je v plánu, ovšem tutovka to ještě úplně není. No, uvidíme. Ještě je dost času na zabukování nějakého zájezdu, ale je fakt, že mezi uvažovanými destinacemi zatím ta Antálie vede. Do startu dovolené máme čas. Samozřejmě v nejbližší době nás čekají i pracovní povinnosti, já mám v plánu řadu vystoupení a manželka bude dělat i nadále to, co má ráda, tedy připravovat představení pro děti. Prostě žádná nuda, ta u nás prostě a jednoduše neexistuje,“ doplnil Dádu Felix, a jelikož se přiblížila doba křtu jeho muzikantské novinky, odporoučel se spolu s kmotry, tedy svými ratolestmi Aničkou a Felixem juniorem splnit si příjemnou povinnost a polít šampáněm svou Nádhernou lásku.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky