Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott na dobovém snímku: Jeho polibku s Dádou Patrasovou přihlížel Slováček

Dáda Patrasová a Karel Gott
Dáda Patrasová a Karel Gott
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia
Dáda Patrasová a Karel Gott

Herečka Dáda Patrasová před pár dny zavzpomínala na legendárního zpěváka Karla Gotta a na sociální síti zveřejnila dávný snímek z jednoho z mnoha setkání s Mistrem. Na černobílé fotografii se vítá s Karlem Gottem polibkem, zatímco za jejími zády stojí její manžel Felix Slováček, který svůj zrak s úsměvem raději upírá jinam. 

Skalní fanoušci Karla Gotta jsou rádi za jakýkoliv snímek svého zesnulého idola a právě jeden takový jim před pár dny nabídla herečka Dáda Patrasová. Ta si byla jednu dobu s Karlem Gottem velmi blízká, o čemž ostatně svědčí i způsob, jakým se při setkání vítali. Na fotografii zveřejněné Dádou Patrasovou jsou herečka a zpěvák zachyceni při přátelském polibku, kterému přihlíží i hereččin manžel a dobrý přítel Karla Gotta Felix Slováček. „Vzpomínka na Karla,” napsala prostě Dáda Patrasová ke snímku, který během chvilky posbíral více než tisíc lajků. 

Skvělí přátelé

Karel Gott jistou dobu hojně spolupracoval s Felixem Slováčkem, díky čemuž se s Mistrem seznámila právě i Dáda. Karla Gotta považovala za velmi blízkého přítele a v jednom z rozhovorů prozradila, že spolu trávili i dost času. „V minulosti byl mezi námi a Karlem velice dobrý vztah. Můj muž s ním dlouhá léta hrál, stýkali jsme se i v soukromí. Všechno se ale bohužel změnilo,” posteskla si herečka pro Blesk v rozhovoru z roku 2020. 

Karel Gott zachránil její manželství

Herečka Dáda Patrasová několik dlouhých let uvažovala o rozvodu, když se její manžel začal bez ostychu objevovat ve společnosti se svou milenkou Lucií Gelemovou. Nikdy ale rozvod nedohnala do úplného konce. Jejich manželství nakonec z části zachránil i Karel Gott. „Nejvíce se mi ho (Felixe Slováčka, pozn.red.) zželelo ve chvíli, kdy se nám ozval Karel Gott. Uvědomila jsem si, že vlastně není nic důležitějšího než zdraví a rodina,” nechala se před lety slyšet herečka pro Expres.

Po smrti Karla Gotta Dádě jako upomínkové předměty nezůstaly jen fotografie, ale také dva z jeho obrazů, které jí Mistr v minulosti věnoval. „Moc si toho považuju a chovám obrazy od Karla jako okov hlavě,” prohlásila Dáda s tím, že narozdíl od jiných by výtvarná díla zpěváka nikdy neprodala. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky