Václav Černý

Zásadní vztah prožila Sara Sandeva s fotbalistou Václavem Černým. Dvojici ale rozdělovala práce, jelikož herečka v té době věnovala všechen čas budování kariéry, zatímco Černý kvůli fotbalu pravidelně odlétal do zahraničí.

Poprvé se Sandeva s Černým rozešla v roce 2017, právě kvůli jeho pracovní vytíženosti. Jak se ale říká, stará láska nerezaví a po čase dala herečka svému ex ještě jednu šanci.

Ani druhý pokus ale neměl happyend, jelikož Sara potkala na place svého současného partnera Jakuba Prachaře, a proto nefunkční vztah na dálku s fotbalistou loni definitivně ukončila.

Jan Sýkora

Po rozchodu s Václavem Černým našla krásná Sara Sandeva útěchu v náruči jeho kolegy, Jana Sýkory. Se Sýkorou to vypadalo na velikou lásku.

Na veřejnosti se makedonská hvězda s novým úlovkem ukázala poprvé při nedělním galavečeru ke 125. výročí založení Slavie.

"Lásko, jsem šťastná, že ti mohu být oporou," napsala tehdy Sandeva k fotce na Instagramu. "Moc děkuji své lásce Saře za podporu," pěl též Sýkora na vztah s herečkou samou chválu. Nakonec se ale Sara vrátila k Černému.

Jakub Prachař

S Jakubem Prachařem se Sara Sandeva seznámila během natáčení seriálu Dvojka na zabití, kde k o čtrnáct let staršímu kolegovi zahořela láskou a jiskra byla vzájemná.

Prachař byl akorát po rozvodu s Agátou Hanychovou a Sandeva ukončila druhý pokus o vztah s Černým. Pak už nic nebránilo tomu, aby nechala dvojice dala průchod svým citům.

Že herecká dvojice tvoří pár, se ukázalo minulý rok na party TV Prima, kde se hrdličky neudržely a přímo před zraky přítomných novinářů předvedly divokou líbačku.

Jakub Prachař a Sara Sandeva se seznámili na place