Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sara Sandeva se snaží s Prachařem držet krok: Propadla nečekanému koníčku

Sara Sandeva a Jakub Prachař
Sara Sandeva a Jakub Prachař
Zdroj: Profimedia
Sara Sandeva a Jakub Prachař

Sara Sandeva a Jakub Prachař už spolu tvoří pár několik měsíců a zdá se, že jejich vztah zatím jen vzkvétá. Herecká dvojice dokonce hledá společné zájmy, díky kterým tráví více času pohromadě. Sandeva nikdy netíhla ke sportovním aktivitám, kvůli lásce ale změnila názor.

Sara Sandeva má sice velice štíhlou postavu, v minulosti se ale nechala několikrát slyšet, že za její dokonalou figuru mohou geny, nikoliv pravidelná sportovní aktivita. To se ale po boku Jakuba Prachaře změnilo.

Sandeva se začala věnovat ve volném času boxování. "Jsem si takhle našla koníčka, díky kterému se vybiju, zároveň mě to baví a zároveň mám konečně fyzičku a kondičku na ‚Je to fajn, fajn, fajnový," pochlubila se mladá hvězda v pořadu Showtime

Lepší fyzická kondice se hodí herečce i v muzikálu Kouř v Divadle Na Fidlovačce, kde pravidelně vystupuje a jako bonus tráví společný čas se svojí láskou. "Kuba tam chodí se mnou," vysvětlila.

Mezi dvojicí přeskočila jiskra na natáčení

Láska z natáčení

Jakub Prachař a Sara Sandeva se seznámili minulý rok během natáčení seriálu Dvojka na zabití. Prachař byl v minulosti ženatý s Agátou Hanychovou, se kterou má dceru Miu.

Po rozvodu byl herec poměrně dlouho bez přítelkyně, kromě krátkého úletu s modelkou Denisou Dvořákovou.

Veřejnost se o vztahu Sandevy a Prachaře dozvěděla loni, když si milenci nedali pozor a přímo před zraky novinářů a paparazzi se začali vášnivě líbat. Oba si ale jinak soukromí bedlivě střeží a ani jeden nepatří mezi celebrity, jenž své soukromí exponují na sociálních sítích. 

Milence dělí čtrnáctiletý věkový rozdíl

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky