Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ Harry nebude mít radost: K románku s ním se přiznala starší milenka

Princ Harry
Princ Harry
Zdroj: Profimedia
Princ Harry

Princ Harry se už na začátku příštího roku chystá vydat svou knihu s názvem Spare, která má být jeho osobní zpovědí o tom, jak vypadalo jeho mládí a také život za zdmi Buckinghamského paláce. V memoárech se má taktéž zmínit o některých ze svých bývalých partnerek, jednu z nich ale s jistotou vynechá. 

Vydání autobiografické knihy prince Harryho s názvem Spare se nezadržitelně blíží a na pulty knihkupectví dorazí už v první čtvrtině ledna 2023. Co přesně kniha obsahuje, prozatím zůstává záhadou. Očekává se však, že manžel Meghan Markle odhalí mnohé ze svého soukromí, popíše, jak vypadal jeho život v britské královské rodině, a také se rozpovídá o svém divokém mládí. A právě součástí jeho rebelských let je i několik žen, se kterými Harry randil. 

Neúspěšné vztahy

O některých z nich se Harry rovněž ve své knize rozepíše. Jedna z nich, Catherine Ommanney, je ale přesvědčená o tom, že ji vévoda ze Sussexu určitě nezmíní. Jejich vztah byl pro britskou královskou rodinu poměrně kontroverzní. Mezi ním a jeho láskou byl totiž třináctiletý věkový rozdíl. 

Catherine a Harry spolu randili v roce 2006. Jí bylo 34, Harrymu 21. A aby toho nebylo málo, Catherine v té době byla i matkou dvou dětí. 

Nejlepší chvíle života

Catherine pro britský deník The Sun řekla, že i navzdory věkovému rozdílu zažila s Harrym „nejlepší chvíle svého života” a princ byl tím, kdo jí dal ten nejvášnivější polibek vůbec. Jejich vztah sice trval pouhý měsíc, ze slov Catherine je ale patrné, že byl velmi živý a dynamický. 

Dnes jedenapadesátiletá Catherine ovšem tvrdí, že se o něm Harry ve své knize nijak nezmíní. „Pochybuji, že se v Harryho knize objeví románek prince se čtyřiatřicetiletou matkou dvou dětí. To se prostě nestane,” nechala se ještě k celá záležitosti slyšet Catherine. I když možná tedy v memoárech zmíněná nebude, je jasné, že se o ní svět přece jen dozví. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky